• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie Regio West start training voor Mobiele Eenheid

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 januari 2025 13:00
in Suriname
ME training politie

Vandaag is de politie van Regio West begonnen met een intensieve training voor de oprichting van een Mobiele Eenheid (ME) groep.

Het doel van deze training is om een goed getrainde eenheid beschikbaar te hebben voor de effectieve aanpak van calamiteiten en situaties waarin de openbare orde en veiligheid in gevaar zijn.

Deze ME-groep zal worden ingezet bij grootschalige evenementen, het handhaven van de openbare orde tijdens incidenten, en het ondersteunen van reguliere politietaken wanneer nodig.

De training maakt deel uit van een breder beleid om de professionaliteit en slagvaardigheid van de politie in Regio West te vergroten.

Met deze nieuwe ontwikkeling wil de politie van Regio West haar paraatheid verhogen en bijdragen aan een veiliger omgeving voor de gemeenschap.

Bekijk ook:

Riskante open waterput bij Hermitage Mall

Man aangehouden voor bedreiging en belaging van ex-partner

De leiding van Regio West heeft haar trots en vertrouwen uitgesproken in de medewerkers die deelnemen aan deze training en zich met toewijding inzetten voor hun nieuwe taak.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Bezoekers van de Hermitage Mall doen een dringende oproep aan de verantwoordelijke instanties om onmiddellijk in te grijpen.
Suriname

Riskante open waterput bij Hermitage Mall

Vier aangiften leiden tot aanhouding van verdachte.
Suriname

Man aangehouden voor bedreiging en belaging van ex-partner

Zorgen nemen toe na zes dagen vermissing
Suriname

Familie roept hulp in bij zoektocht naar vermiste moeder van vier kinderen

Curaçaose viceminister-president Cooper in gesprek met president Simons over samenwerking olie- en gassector. Foto: CDS
Suriname

Curaçaose viceminister-president Cooper bezoekt president Simons voor versterking banden

Import van vlees alleen toegestaan met juiste vergunningen en certificaten.
Suriname

LVV waarschuwt importeurs: strengere controle op invoer van vlees en dierlijke producten

Narcoticabrigade houdt drie politieambtenaren aan
Suriname

Drie onder officieren aangehouden in onderzoek naar verdovende middelen en criminele organisatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws