De Surinaamse politie is op zoek naar de verdachte Guillerme Elton Dissels, alias GEBO of GILLY, in verband met ernstige misdrijven, waaronder moord en deelneming aan een criminele organisatie.
Dissels wordt ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij meerdere strafbare feiten, waaronder moord, doodslag, opzettelijke vrijheidsberoving, en overtreding van de Wet Verdovende Middelen.
Guillerme Elton Dissels is geboren op 02 Augustus 1973 te Paramaribo en wordt vermoedelijk nog steeds in Paramaribo gehuisvest, op het adres Magnesiumstraat nummer 40 en/of op de hoek Cocobiacoweg/ Titostraat, nummer onbekend.
De politie verzoekt iedereen die informatie heeft over de verblijfplaats van Guillerme Elton Dissels om contact op te nemen met de Surinaamse politieautoriteiten.
Alle tips zullen vertrouwelijk worden behandeld.

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.