• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie onderneemt actie tegen goudsmid na klachten over verlies gouden armband

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
20 augustus 2024 17:21
in Suriname
goud sieraad bracelet

De 50-jarige R.K. is door de politie van Livorno aangehouden voor verduistering.

Tegen deze verdachte deed de 51-jarige N.P. aangifte ter zake op het voornoemde politiebureau en gaf de politie te kennen dat haar zus M.P. vijf jaar geleden op vakantie was in Suriname.

Bij die gelegenheid bracht M.P. een goudenarmband van haar moeder om in een ander model te veranderen naar de goudsmid R.K, die ze goed kende. Hierna vertrok haar zus terug naar Nederland, maar de armband was nog niet af.

De aangeefster kwam na twee jaren terug naar Suriname en vernam van haar moeder dat zij haar gouden armband nog niet had gekregen. Reden waarom N.P. zich naar de zaak van de goudsmid begaf en haar beklag deed.

De goudsmid ging daarbij tekeer met de vrouw en vroeg haar om zijn zaak te verlaten, wat zij ook deed. Toen haar zus M.P. dit jaar naar Suriname kwam, deed zij samen met haar de zaak van de verdachte aan.

De goudsmid hield de zus toen voor dat hij de armband niet meer heeft en dat zij een ring in de plaats kon laten maken. M.P. stemde toe, maar gaf hem aan dat het gewicht van de ring hetzelfde moest zijn als dat van de armband.

Voordat de zus weer naar Nederland vertrok, haalde zij de ring op, maar constateerde dat de ring niet volgens afspraak was gemaakt.

De goudsmid hield de vrouw voor dat hij een verkeerde inschatting heeft gemaakt en weer op de ring zou werken, wat echter nooit is gebeurd. N.P deed toen aangifte bij de politie, waarna de verdachte werd opgespoord en aangehouden.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte R.K. door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Focus op vaderschap, mentale gezondheid en geweldpreventie.
Suriname

Binnenlandse Zaken start voorbereidingen voor Internationale Dag van de Man 2026

Eid ul-Adha boodschap gekoppeld aan duurzame economische ontwikkeling
Suriname

Suriname Business Forum benadrukt waarden van saamhorigheid en verantwoordelijkheid tijdens Eid ul-Adha

Burgers worstelen met dure vlees- en visprijzen
Suriname

Stijgende prijzen van vlees en vis raken samenleving hard: “Basisvoeding wordt onbereikbaar”

Minister Melvin Bouva en zijn Braziliaanse ambtsgenoot Mauro Vieira tijdens overleg in Brasília ter voorbereiding van het bezoek van president Jennifer Simons.
Suriname

Suriname en Brazilië bereiden officieel bezoek president Simons voor

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws