• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie Latour lost diefstalzaak voertuig op met hulp van sociale media

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 april 2024 09:52
in Suriname
gesloopte auto

In november 2023 heeft H.L. het politiebureau Latour bezocht om aangifte te doen van diefstal van zijn voertuig van het merk Toyota Caldina.

H.L. had het voertuig op 12 november van dat jaar langs de Khairaliweg geplaatst voor de verkoop. Toen hij de volgende dag het voertuig controleerde, ontdekte hij dat het voertuig verdwenen was.

Enkele maanden later zag de dochter van H.L. het voertuig te koop aangeboden als sloop op Facebook. Zij herkende het voertuig van haar vader en meldde dit bij de politie.

Na het bezoeken van het verkoopadres op Facebook werd de heler H.R. aangehouden. Op aanwijzing van H.R. werden de verdachten M.E., S.J. en W.E. aangehouden na grondig politieonderzoek.

Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten H.R., M.E. en S.J. heengezonden.

De verdachte W.E., die verantwoordelijk wordt gehouden voor de diefstal van het voertuig, is in voorlopige hechtenis genomen.

De politie van Latour benadrukt het belang van de samenwerking met de gemeenschap en het gebruik van sociale media bij het oplossen van criminaliteit.

Ze moedigt burgers aan om verdachte activiteiten te blijven melden en de politie te helpen bij het handhaven van de openbare orde en veiligheid.

ShareTweetSend

Meer berichten

Venetiaan
Suriname

Ondervoorzitter NPS Pawiroredjo: Venetiaan was een grote Surinamer en man van eenvoud

brandweer auto
Suriname

Brandweer Nickerie weigert in te grijpen bij brand: onze veiligheid staat op het spel

leerkrachten nickerie
Suriname

Leerkrachten Nickerie dienen petitie in over lage salarissen, discussie over timing en politieke invloed

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws