De politie constateert een toenemende stroom van meldingen over geluidsoverlast, vooral in woonwijken. Deze hinder, die valt onder overlastcriminaliteit, is niet alleen in strijd met de wet, maar verstoort ook de openbare rust en orde.
Het Korps Politie Suriname (KPS) doet een dringend beroep op de samenleving om dit gedrag te stoppen en rekening te houden met de omgeving.
Na overleg tussen minister Harish Monorath van Justitie en Politie, procureur-generaal G. Pragsingh en de korpsleiding van het KPS is besloten dat de politie, conform haar taakomschrijving, handhavend zal optreden.
Bij herhaling van overtredingen zullen de wettelijke bepalingen strikt worden toegepast. Dit kan leiden tot de inbeslagname van geluidsapparatuur of andere objecten waarmee de overlast wordt veroorzaakt.
Dit is een bericht van politie.sr
![[Aggregator] Downloaded image for imported item #418253](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2025/10/KPS-logo-470x260.jpg)



