fbpx

Politie: gekapseisde boot had meer dan 31 passagiers aan boord

De passagiersboot die in de vroege ochtend van vrijdag 28 december op de Coppenamerivier ter hoogte van de Kalebaskreek kapseisde, had meer dan 31 opvarenden aan boord. Dit meldt het KPS. De zoekactie naar vermisten wordt onverkort voortgezet.

Volgens verklaring van de aangetroffen menigte is een aantal van de opvarenden door de dorpelingen gered. Ook de kapitein van de boot heeft zich in veiligheid kunnen brengen.

Na een gezamenlijke zoekactie van de politie, de dorpelingen en het Nationaal Leger werd er na enige tijd een drenkeling gered en zeven lijken, waaronder van drie kinderen geborgen.

OOK INTERESSANT
Karansing Dinesh, Cia Watson en Ramsamoedj Daniel winnaars quiz Wereld Consumenten Rechten Dag

De houten boot met de 31 opvarenden kwam vanuit Corneliskondre en voer richting Boskamp. Ter hoogte van het dorp Kalebaskreek was de rivier onstuimig en kwam er water in de boot, waardoor de boot met alle opvarenden en vracht te water raakten.

Drie drenkelingen, waaronder een vrouw en twee kinderen, worden nog vermist.(GFC).