• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Pleegzoon mishandeld door gezin

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 januari 2025 17:00
in Suriname
Zwaailicht politie

Illustratiefoto

In de maand december heeft de politie van Santo Boma vier verdachten aangehouden voor opzettelijke vrijheidsberoving, openlijke geweldpleging en zware mishandeling.

Het gaat om L.S., haar twee dochters en haar partner B.C., die hun pleegzoon S.J. zwaar hebben mishandeld na een conflict over een vermeend gestolen bromfiets.

L.S. deed op maandag 16 december aangifte van de diefstal van haar bromfiets door haar pleegzoon bij het politiebureau Santo Boma.

De politie gaf haar expliciet de instructie om, bij het vinden van haar pleegzoon, de zaak over te laten aan de autoriteiten. Desondanks besloot L.S. samen met haar partner en dochters het recht in eigen handen te nemen.

De volgende ochtend ontving de politie een melding dat S.J. door het gezin was aangehouden en dat de gestolen bromfiets terecht was.

Bij aankomst troffen agenten de pleegzoon zwaar toegetakeld aan. Hij had zichtbare letsels, bloeddoorlopen ogen en klaagde over pijn over zijn hele lichaam.

Uit onderzoek bleek dat L.S. en haar familie S.J. hadden ontvoerd, hem tegen zijn wil hadden vastgehouden en hem zwaar hadden mishandeld.

Tijdens het vervoer in een taxi naar hun woning passeerden ze zelfs het politiebureau, maar droegen hem niet over zoals hen was aangeraden.

Als gevolg van hun acties werd de status van L.S. van benadeelde naar verdachte veranderd. Samen met haar partner B.C. werd ze na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.

De dochters van L.S. werden na verhoor heengezonden. S.J., die als slachtoffer werd aangemerkt, is doorverwezen naar de Spoedeisende Hulp voor medische behandeling en daarna heengezonden.

De politie benadrukt dat het recht in eigen handen nemen ernstige juridische gevolgen kan hebben. Breng verdachten altijd over naar het politiebureau of schakel de politie in. Mishandel verdachten niet.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Een vaderschapstest meestal gebeurt via DNA-onderzoek. Daarbij worden vaak wangslijmmonsters afgenomen van het kind en de vermeende vader
Lifestyle

Nog veel onduidelijkheid in Suriname over vaderschapstesten

Registratiecampagne moet jongeren perspectief bieden buiten gevaarlijke mijnactiviteiten
Suriname

Gratis medische, tandheelkundige en oogzorg voor inwoners van Albina en Moengo

Daklozen in Paramaribo
Suriname

Geld alleen herstelt mensen niet, zegt Sonny Khoeblal over zwerversproblematiek

minister Patrick Brunings van Olie Gas en Milieu
Suriname

Suriname wil grotere en actievere rol in olie- en gassector

De belangrijkste verandering is dat een aanvraag voor een green card vanuit Amerika zelf niet langer de gebruikelijke route is.
Suriname

Surinamers mogen niet in Amerika blijven tijdens aanvraag permanente verblijfsvergunning

Brantimakkaweg 29 1536x1152 zeedijk
Suriname

Zeewater bij Weg naar Zee voorlopig onder controle

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws