• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Patricia Wong ziet vrouwen in Suriname vaker kiezen voor meerdere relaties in het geheim

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 september 2025 22:00
in Lifestyle, Suriname
koppel relatie overspel suriname vreemdgaan

'Relaties in Suriname veranderen'. Beeld: illustratief

In verschillende wijken van Paramaribo en ook daarbuiten tekent zich een opmerkelijke ontwikkeling af die gesprekken stevig aanwakkert.

Sommige vrouwen blijken bewust meerdere relaties tegelijk te onderhouden zonder dat hun vaste partner daar iets van af weet.

Waar dit gedrag vroeger vooral aan mannen werd toegeschreven, lijkt het nu stilaan een patroon te worden dat ook onder vrouwen zichtbaar wordt.

Volgens lifestyle-expert en trendwatcher Patricia Wong die hierover sprak met GFC Nieuws Lifestyle, hangt dit samen met bredere verschuivingen in de maatschappij.

Deze vrouwen beschikken vaker over financiële onafhankelijkheid en voelen zich minder gebonden aan traditionele verwachtingen.

“Je ziet dat dames hun eigen koers varen, soms met risico’s, maar vooral vanuit een behoefte om gezien en gewaardeerd te worden,” legt Wong uit.

De beweegredenen lopen uiteen. Een aantal geeft aan dat een tweede relatie een gevoel van vrijheid of controle brengt.

Anderen zoeken buiten de deur omdat zij emotioneel tekortkomen of zich niet serieus genomen voelen door hun partner.

Een vrouw uit Commewijne die anoniem wil blijven vertelt openhartig: “Ik hou van mijn man, maar hij kijkt niet meer echt naar mij. Bij iemand anders krijg ik weer dat gevoel dat ik besta.”

Relatiecoaches waarschuwen echter dat de keerzijde niet mag worden onderschat.

Het voortdurend verbergen van geheime contacten kan veel stress opleveren en uiteindelijk relaties juist beschadigen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

hond
Lifestyle

Niet aangelijnde honden in Paramaribo roepen irritaties op

klm boeing 777
Nederland

SLM-bankroet en nieuwe airline kunnen tickets naar Amsterdam en Zanderij duurder maken

leerkrachten nickerie
Suriname

Geen loonsverhoging voor leraren terwijl elite profiteert, zegt PALU

Stephanie Cheuk A Lam
Gezondheid

BOG benadrukt rol burgers bij indamming chikungunya

Minister Melvin Bouva
Suriname

Bouva blikt terug op eerste zes maanden buitenlands beleid regering

IMF EFF 117 billion tranche smk mojo 222 sk
Suriname

IMF ziet solide groei, maar waarschuwt voor fiscale ontsporingen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws