• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Parlement sluit algemene politieke beschouwingen af, mogelijk volgend week start begrotingsbehandeling

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 juni 2021 11:11
in Nieuws
santokhi dna

GFC NIEUWSREDACTIE- De Nationale Assemblee (DNA) heeft de Algemene Politieke Beschouwingen (APB) afgesloten.

Tijdens deze vergadering is de tweede ronde van de regering en het parlement voortgezet. De regering heeft in deze ronde antwoord gegeven op vragen en opmerkingen van de leden.

De DNA-leden die aan het woord zijn gekomen zijn: Mahinderkoemar Joghi, Melvin Bouva MPA LLB, Evert Karto, drs. Ronny Asabina, Ivanildo Plein, Dinotha Vorswijk BSc, drs. Asiskumar Gajadien.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Wij Surinamers moeten de Hollanders zeer dankbaar zijn, zonder hen waren we nergens

Na de derde ronde van de regering is er een motie van de coalitie ingediend. De motie is hierna in stemming gebracht, en aangenomen met 29 stemmen voor en 7 tegen.

Volgend week 15 juni wordt mogelijk een aanvang gemaakt met de behandeling van de ontwerpwet houdende vaststelling van de Staatsbegroting van ontvangsten en uitgaven voor het dienstjaar 2021, Wet Staatsbegroting 2021.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bos kaalkap
Suriname

Milieuorganisaties maken zich zorgen over ontbossing in historisch gebied Bruynzeelweg

De speciale bankpas van de overheid de Moni Karta. Foto NII
Suriname

Wan Okasi slaat alarm: Moni Karta-systeem faalt en schaadt burgers

De goederen zijn in beslag genomen.
Suriname

Negen Brazilianen vast na actie rond illegale goederen in Meerzorg

vissersboot vissen
Suriname

Visserijsector slaat alarm: export Suriname onder druk

KLM Boeing 777
Suriname

Ingrijpen president Simons brengt luchtverkeer Zanderij weer op gang

mungra dharm 2
Suriname

Politieke partij De Nieuwe Leeuw biedt conceptwet bestuur en toezicht aan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws