• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

OW tekent contract met vuilophaalbedrijven

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 juni 2021 15:50
in Nieuws
contract ow

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Openbare Werken (OW) heeft overeenkomsten met vuilophaalbedrijven getekend.

De ondertekening van deze 21 contracten vond plaats op 29 juni.

Het gaat bij deze om het project: ”Het ophalen van huishoudelijk afval per wijk in Paramaribo en Wanica”. Voorafgaand aan de ondertekeningen zijn er brandende issues aangekaart die de dienstverleners tijdens het werk ervaren. Deze onregelmatigheden zijn ook meegenomen.

Radjnisch Panchoe, waarnemend hoofd van afdeling Vuilophaal- en Verwerkingsdienst (VOV), gaf gedurende zijn presentatie aan dat het in dit geval gaat om een historisch moment.

Naast de ondertekening met de vuilophaalbedrijven zijn de dienstverleners in kennis gesteld over de uit te voeren werkzaamheden volgens de bestekvoorwaarden.

Hij beklemtoonde het feit dat als vuilophaalbedrijven zich niet houden aan de bestekvoorwaarden, het ministerie kan overgaan tot het nemen van disciplinaire maatregelen tegen de vuilophaalbedrijven.

Santosh Soman, directeur Civieltechnische Werken (CTW) voerde op zijn beurt aan dat VOV vooralsnog ressorteert onder zijn directoraat, maar heel binnenkort overgeheveld wordt naar het directoraat Openbaar Groen en Afvalbeheer (OGA).

Hij stelde het bijzonder op prijs dat de dienstverleners geduld hebben betracht en werkzaamheden hebben uitgevoerd zonder een getekende overeenkomst.

VOV zal in het vervolg samen met rr- en dr-leden, BO-ambtenaren en de samenleving extra controle uitoefenen op de uitgevoerde werkzaamheden.

Minister Riad Nurmohamed ging in op het beleid van de regering en stelde dat goed bestuur zich dient uit te stralen door het te implementeren.

De bewindsman gaf verder aan dat de meeting ook bedoeld is om bij grote projecten de juiste instructies te geven om zo betere resultaten te behalen. Hij verwacht dat er tussentijdse evaluaties komen, waarna dienstverleners met ideeën komen om uitgevoerde werkzaamheden waar nodig te corrigeren.

“Gezien vuilophaal landelijk een zorgpunt is moeten we werken aan goed beleid” benadrukte de OW-minister.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Glas water
Gezondheid

Schoner drinkwater kan sterfte door kanker en hartziekten drastisch verlagen, stellen onderzoekers

Omkoping fraude corruptie corrupt
Suriname

WI SRANAN pleit voor Centrale Opkoopdienst om corruptie te voorkomen en overheidsuitgaven te verlagen

telefoon vrouw bellen kantoor werk
Suriname

SRD 734 miljoen vermoedelijke schuld door ongecontroleerde telefoons

steenslag blokeert hoofdweg
Suriname

Steenslag langs MLK-weg vormt risico voor verkeersveiligheid

noodpakket
Lifestyle

Surinamers kennen het al jaren, Nederland ontdekt nu pas het noodpakket in huis

swm paramaribo suriname water straat
Suriname

Zorg onder inwoners om plotseling hogere waterrekening in Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws