• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Overstekende Surinaamse schoolkinderen bijna aangereden door inhalende autobestuurder

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 juli 2024 04:00
in Suriname
kind oversteken straat school

Deze week kreeg een autobestuurder aan de Duisburglaan de schrik van haar leven toen ze stopte voor enkele leerlingen die de straat wilden oversteken.

De bestuurder, die de verkeersregels netjes volgde, zag plotseling in haar achteruitkijkspiegel een andere auto met volle vaart naderen.

De aanstormende bestuurder probeerde haar in te halen, zich niet bewust van de overstekende kinderen.

De vrouw begon te toeteren en ook een tegenligger, die het gevaar zag, claxonneerde luid om de aandacht van de inhalende bestuurder te trekken.

Gelukkig kon de bestuurder op tijd afremmen, waardoor een ongeluk werd voorkomen en niemand gewond raakte.

Het gedrag van de inhalende bestuurder werd nog zorgwekkender toen hij, zonder enige attentie, weer optrok met hoge snelheid terwijl de kinderen zich nog midden op de weg bevonden.

“De kinderen waren al zo geschrokken, wacht toch even totdat ze helemaal aan de andere kant van de straat zijn. Het is echt verschrikkelijk met sommige bestuurders in het verkeer,” verklaarde de geschrokken bestuurder tegenover GFC Nieuws.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Dengue wagen rijdt door Blauwgrond bij start van luchtbespuitingen tegen Chikungunya in Suriname.
Suriname

“Regering moet onmiddellijk stoppen met het vergiftigen van Suriname”

Doorgaand verkeer afgesloten wegafsluiting
Suriname

Zwaar transport Middenstandspolder per direct stopgezet

zon maan wolken
Suriname

Geen zware regenval verwacht dit weekend in Paramaribo

nieuwe sleusdeur
Suriname

OWRO vervangt sluisdeur Drielsmasluis na langdurige problemen

kindje begraven
Suriname

Verdronken kindje in Albina krijgt waardige begrafenis dankzij gezamenlijke hulp

Wateroverlast Para
Suriname

OW erfde vijf jaar achterstallig onderhoud, zegt president Simons

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws