• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Overlast door rehabilitatie Waterkant in Paramaribo wordt voor lief genomen

Patty door Patty
4 juni 2024 12:00
in Suriname
suriname paramaribo surinamerivier waterkant

Paramaribo, Suriname

Maandagochtend is het startsein gegeven voor de rehabilitatiewerkzaamheden aan de Waterkant als onderdeel van het Paramaribo Urban Rehabilitation Program.

Tijdens een korte ceremonie werd het bord dat het begin van deze werkzaamheden markeert, onthuld. De organisatie achter dit project heeft voorafgaand aan de werkzaamheden bedrijven en andere instanties in de nabije omgeving geïnformeerd over mogelijke gevolgen.

Zo zal parkeren in de buurt tijdelijk moeilijker zijn en in sommige gevallen kan er sprake zijn van geluidsoverlast. Ondanks de mogelijke overlast tonen personen die in de omgeving werkzaam zijn begrip voor het grotere plaatje.

In gesprek met GFC Nieuws gaven enkelen aan dat hoewel de werkzaamheden soms hinderlijk kunnen zijn, ze begrijpen wat het uiteindelijke doel is. “Het is een noodzakelijke stap om onze stad mooier en functioneler te maken,” aldus een reactie.

Het Paramaribo Urban Rehabilitation Program richt zich op de revitalisatie van stedelijke gebieden om zo de leefbaarheid en de economische potentie van de stad te vergroten.

De werkzaamheden aan de Waterkant zijn een belangrijk onderdeel van dit bredere initiatief en worden gezien als een investering in de toekomst van de Surinaamse hoofdstad.

Met de start van deze werkzaamheden wordt een belangrijke stap gezet in de richting van een gemoderniseerd en verbeterd stadscentrum.

De verwachting is dat ondanks de tijdelijke ongemakken, de voordelen op de lange termijn aanzienlijk zullen zijn voor zowel bewoners als bedrijven in de omgeving.

Mis dit niet:

Suriname presenteert veiligheidsplan 2026 tot 2031 tegen cybercrime, smokkel en corruptie

Surinaamse AOW’ers blijven met korting zitten terwijl Nederlands kabinet miljardenplan terugdraait

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

President Jennifer Simons ontving tijdens de Nationale Veiligheidsconferentie het Nationaal Strategisch Veiligheidsbeleidsplan 2026 tot 2031. Foto: CDS
Suriname

Suriname presenteert veiligheidsplan 2026 tot 2031 tegen cybercrime, smokkel en corruptie

inflatie geld euro
Lifestyle

Surinaamse AOW’ers blijven met korting zitten terwijl Nederlands kabinet miljardenplan terugdraait

Clean-ups onderdeel van bredere monitoring.
Suriname

Clean-ups in Leonsberg en bij Vreedzaammarkt meten effect van PROMAR-interventies

Het Willebrod Axwijk Sport en Jeugdcentrum wordt schoongemaakt en opgeknapt om de negen sportvelden weer volledig bruikbaar te maken. Foto: CDS
Suriname

Integrale aanpak moet verwaarloosd SOSIS nieuw leven inblazen

Ontmoeting en samenwerking centraal tijdens Saamaka Mbei Mbei Wojo Wojo 2026.
Suriname

VSG wil betrokkenheid binnen Saamaka-gemeenschappen verder versterken

“Dogla” aangehouden na beschuldiging van poging tot verkrachting.
Suriname

Vrouw treft gewapende man naast bed aan in Albina, verdachte aangehouden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws