• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ouders rennen weg met kist babydochter tijdens begrafenis na visioen geestelijke dat kindje nog leefde

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 april 2021 18:42
in Nieuws
coffin scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- Ontroerende beelden worden gedeeld op social media van twee ouders die met de kist van hun overleden babydochter wegrenden, nadat een geestelijke tijdens de begrafenis zei dat het kindje nog leefde.

Het is niet bekend hoe de 22 maanden oude baby is overleden. Op de beelden is te zien hoe de ouders door een straat in Brazilië met het witte kistje renden en plaatsen in een voertuig, achternagezeten door enkele familieleden.

Het kindje werd volgens The Sun op 25 maart doodverklaard in het ziekenhuis. De verdrietige ouders besloten haar op dezelfde dag te begraven. Echter veranderden ze van gedachten toen de geestelijke tijdens de ceremonie aanhaalde een visioen te hebben gehad dat het kindje nog leefde.

De ouders spoedden met de kist terug naar het ziekenhuis waar het kindje voor de tweede keer dood werd verklaard.

De politie heeft de zaak in onderzoek.

Foto: Newsflash

BEKIJK OOK: Agent weigert meisje (5) te redden nadat hij haar per ongeluk neerschoot omdat hij ‘geen bloed op zijn uniform wilde’

ShareTweetSendSend

Meer berichten

klm schiphol airport
Lifestyle

Wat kost een last-minute ticket naar Suriname vanuit Nederland?

ebs mast vat vlam
Suriname

EBS-paal vat vlam en valt op voertuig bij kruising Vierde Rijweg en Kisoorweg

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436779
Suriname

Leerlingen en leerkrachten LBO Witsanti dragen krachtige boodschap uit met wandelloop

Ratten
Gezondheid

Geen aanwijzing voor dodelijk hantavirus in Suriname ondanks onrust

agrarische beurs
Suriname

“Sterke basis voor samenwerking” na succesvolle Agrarische Beurs

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436758
Suriname

Onderwijs en landbouw krijgen impuls in Langu-gebied

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws