• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Organisatie Miss Suriname reageert op kritiek op nationale klederdracht

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 november 2024 15:07
in Suriname
miss suriname

De organisatie van Miss Suriname heeft gereageerd op de kritiek die is ontstaan na het presenteren van het nationale kostuum van Miss Suriname, Pooja Chotkan, tijdens de Miss Universe-verkiezingen.

Met een openhartige boodschap benadrukt de organisatie hun steun voor de deelnemer en de ontwerper, en nodigt ze de samenleving uit om bij te dragen aan toekomstige kostuumprojecten.

Reactie van de organisatie van Miss Suriname op kritiek nationale dracht:

Beste Surinamers,

We hebben met aandacht de vele reacties gelezen met betrekking tot het nationale kostuum van Miss Suriname 2024, Pooja Chotkan.

Pooja is momenteel aan het rusten na drie intensieve weken van deelname aan Miss Universe, die veel voorbereiding en training vereisten.

Op 29 november zullen we alle vragen beantwoorden tijdens een uitgebreide sessie in het praatprogramma Q&A van ATV. We hopen dan meer context te kunnen bieden en eventuele onduidelijkheden weg te nemen.

Wij willen echter graag van deze gelegenheid gebruikmaken om iets belangrijks te delen, met name voor degenen die zich negatief en neerbuigend hebben uitgelaten op sociale media.

Mis dit niet:

Vijftig Mennonietenfamilies kregen in 2022 toestemming regering voor vestiging in Suriname

Cubaanse man komt om het leven bij steekincident

Aan het begin van dit jaar hebben wij een oproep gedaan om mee te denken en bij te dragen aan het ontwerp en de realisatie van het nationale kostuum.

Hoewel deze oproep veel reacties en tags opleverde, bleef de daadwerkelijke steun uit. Slechts drie mensen meldden zich aan, maar verdere fysieke betrokkenheid bleef beperkt.

Nu het kostuum gepresenteerd is en een Surinaamse designer de uitdaging heeft aangedurfd om dit kostuum te maken, wordt deze persoon bekritiseerd en in diskrediet gebracht.

De organisatie staat trots en volledig achter de keuze van Pooja en de betrokken designer. We zijn dankbaar voor de creativiteit en moed die deze designer heeft getoond.

Vooruitkijkend naar 2025, wanneer Miss Chiara Wijntuin ons land zal vertegenwoordigen, nodigen we iedereen uit om actief bij te dragen aan het ontwerp en de realisatie van het nationale kostuum.

We hopen dat deze oproep niet alleen leidt tot reacties en “likes” op Facebook, maar ook tot daadwerkelijke ondersteuning en betrokkenheid.

Met trots en dank,
De organisatie van Miss Suriname.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Mennonietenfamilies
Suriname

Vijftig Mennonietenfamilies kregen in 2022 toestemming regering voor vestiging in Suriname

Politie zoekt verdachte na dodelijk steekincident aan Saramaccastraat
Suriname

Cubaanse man komt om het leven bij steekincident

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Verdriet om overlijden baby(1) bij verkeersongeval in Brokopondo

Regionale dienstverlening SLM onder druk door technisch defect.
Suriname

SLM waarschuwt voor aanhoudende verstoringen regionale vluchten

Bromfietser loopt hoofd- en schouderletsel op bij aanrijding
Suriname

Bromfietser gewond na aanrijding met bus op Kennedyweg

VOJ Onverwacht ontvangt SRD 4.000 voor hoogste slagingspercentage
Suriname

Lions Club Para zet 25 schooluitblinkers in het zonnetje

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws