In het Jeugddetentiecentrum Opa Doeli is een tweedaagse training verzorgd voor politieambtenaren en jeugdzorgprofessionals.
De training was gericht op het verbeteren van de omgang met jeugdigen in detentie of begeleiding en werd afgesloten met een officiële certificaatuitreiking.
De deelnemers bestonden uit politieambtenaren van de aangiftedienst, het cellenhuis en de afdeling Trafficking in Persons (TIP), alsook uit leerkrachten van Opa Doeli, medewerkers van de Maatschappelijke Dienst en de Justitiële Kinderbescherming.
De training bood handvatten om effectiever met jeugdigen om te gaan en een positieve bijdrage te leveren aan hun persoonlijke en maatschappelijke ontwikkeling. Verschillende deskundigen verzorgden interactieve sessies over uiteenlopende thema’s:
Jeugdstrafrecht – Ruth Nunes
Mensenrechten – Gloria de Mees
Kinderrechten – Maya Manohar
Kinderpsychologie – Simone Goodett
Effectieve communicatie – Emmy Hart

M.P. Wong maakt deel uit van het freelance redactieteam van GFC Nieuws.
Voor contact: info@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.