• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Op staande voet ontslagen Surinaamse: Het verlies van een baan kan ook nieuwe kansen bieden

Patty door Patty
7 mei 2024 20:00
in Lifestyle, Suriname
Kans beslissing opportunity

Het verlies van een baan is één van de meest ontwrichtende gebeurtenissen die een persoon kan meemaken. Voor velen is het een bron van financiële onzekerheid en emotionele stress.

Voor anderen kan het echter een katalysator zijn voor groei, veerkracht en nieuwe kansen.

Een jonge vrouw in Suriname deelt haar verhaal van onrechtvaardigheid op de werkvloer, waar ze binnen enkele minuten haar baan verloor zonder de kans om zichzelf te verdedigen.

“Ik kwam financieel niet uit met het werk dat ik deed en besloot een bijbaan te zoeken om het hoofd boven water te houden,” vertelt ze aan GFC Nieuws Lifestyle.

Maar haar vertrouwen in een collega die ze verteld had dat ze ook ergens anders werkte bleek haar ondergang te zijn, toen deze vertrouwelijke informatie achter haar rug werd doorgegeven aan de leiding, die daar niet blij mee was.

“Ik werd door de directie uitgemaakt voor allerlei dingen en ik werd op staande voet ontslagen,” vervolgt ze.

Ondanks haar oprechte intenties en liefde voor haar werk, werd ze zonder genade aan de kant gezet. Maar ze weigert zich te laten ontmoedigen.

“Ik weet dat ik een oprecht mens ben. Ik weet dat ik het niet met verkeerde motieven heb gedaan. En ik weet dat ik ongetwijfeld zal slagen in het leven, omdat ik mijn werk met heel veel liefde en passie doe. Dat is iets wat niemand mij kan ontnemen.”

“Ik verdiende dit niet,” erkent ze.

“Maar ik besef dat sommige dingen gebeuren, zodat er meerdere deuren geopend worden. Zelfs in de donkerste momenten van ons leven, geloof ik dat er altijd hoop is op een betere toekomst”, aldus haar relaas.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

chan santokhi
Suriname

Overlijden Santokhi raakt ook DNL: oproep tot nationale bezinning

Kaarsen
Suriname

Bromfietser (29) botst tegen achteruitrijdend voertuig en overlijdt ter plaatse

[Aggregator] Downloaded image for imported item #434002
Suriname

OWRO versterkt samenwerking met DC’s voor betere aanpak lokale vraagstukken

training ondernemers
Suriname

Training ondernemerschapsvaardigheden versterkt lokale ondernemers in Commewijne

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

29 dozen kippen in beslag genomen bij politiecontrole Regio Oost

verwoest huis moengo
Suriname

Kunstwerk “Verwoest Huis Moengo” feestelijk geopend

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws