• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Oom zet achtervolging in na diefstal bromfiets neefje

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 oktober 2024 13:21
in Suriname
Bromfiets dief kort na diefstal aangehouden

Op maandag 14 oktober hebben leden van het Regio Bijstand Team Midden (RBTM) de verdachten J.D. en S.H., beiden 31 jaar oud, aangehouden op verdenking van de diefstal van een bromfiets.

Het incident vond in de vroege ochtenduren plaats op een adres aan de Djankiweg, Charlesburg.

Volgens de aangever, J.V., kwam hij op zondagavond 13 oktober rond 23.30 uur thuis en parkeerde zijn bromfiets naast zijn appartement. De bromfiets werd goed afgesloten.

Enkele uren later, omstreeks 03.30 uur, ging het alarm van de bromfiets af. J.V. en zijn oom snelden naar beneden en zagen een man die met de bromfiets wegvluchtte, geholpen door een tweede persoon op een groen gelakte bromfiets die hem vooruit duwde.

Terwijl J.V. de politie inschakelde, zette zijn oom de achtervolging in.

Dankzij deze snelle reactie kon de politie snel handelen. Kort daarna werd de verdachte J.D. door het RBTM aangehouden aan de Leeuwensteinstraat in Bloemendaal.

De tweede verdachte wist aanvankelijk te ontkomen, maar op aanwijzing van J.D. werd later diezelfde dag de tweede verdachte, S.H., opgespoord en aangehouden in een woning in het ressort Zorg en Hoop.

Beide bromfietsen, zowel de gestolen bromfiets van de aangever als de groen gelakte bromfiets die door de verdachten werd gebruikt, zijn in beslag genomen door de politie.

Bekijk ook:

Groot verdriet na dodelijk verkeersongeluk aan Magentakanaalweg

Commissie Nieuwbouw DNA bespreekt voortgang bouw nieuw vergadercomplex

Verder onderzoek wees uit dat de groen gelakte bromfiets eerder was gestolen aan de Wanicastraat, in het ressort Nieuwe Haven.

Daarnaast wordt S.H. ervan verdacht betrokken te zijn bij een tasjesroof in september, waarbij een ondernemer op de Jozef Israelstraat het slachtoffer was.

De verdachten zijn, na afstemming met het Openbaar Ministerie, in verzekering gesteld. De Recherche van Regio Paramaribo zet het onderzoek voort, waarbij wordt onderzocht of de verdachten mogelijk bij andere strafbare feiten betrokken zijn.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Illustratiefoto
Suriname

Groot verdriet na dodelijk verkeersongeluk aan Magentakanaalweg

Commissie Nieuwbouw DNA bespreekt voortgang nieuw vergadercomplex
Suriname

Commissie Nieuwbouw DNA bespreekt voortgang bouw nieuw vergadercomplex

Ministers krijgen training over juridische kaders van overheidshandelen
Suriname

Ministers volgen training over juridische kaders van overheidshandelen

Diplomaten ronden Chinese taalcursus af en versterken banden China-Suriname
Suriname

Chinese ambassade en Surinaams Diplomatiek Instituut vieren afronding taalcursus Chinees voor diplomaten

Amerikaanse ambassade feliciteert Surinaamse majoor met militaire opleiding in VS.
Suriname

Majoor Sewkaransing rondt prestigieuze militaire opleiding af in Norfolk

Surinamers met uitkering krijgen dringend advies over vertrek uit Nederland. Foto: KLM-kist nabij Schiphol
Lifestyle

‘Surinamers met bijstandsuitkering moeten Nederland nooit verlaten’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws