• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

‘Oogoperatie Medisch Centrum Nickerie uitgesteld na aanzienlijke aanbetaling patiënt’

Patty door Patty
1 mei 2024 14:56
in Suriname
Mungra Medisch Centrum te Nickerie

Mungra Medisch Centrum te Nickerie

Een patiënt heeft haar verontwaardiging geuit over een mogelijke situatie bij het Medisch Centrum Nickerie (MMC) in Suriname.

De klacht is gericht op het uitstel van een oogoperatie, ondanks een ‘aanzienlijke betaling aan de chirurg en het ziekenhuis’.

Een patiënt zegt in gesprek met de Nickeriaanse verslaggever Mones hoe patiënten voor een tweede oogoperatie naar het MMC moesten gaan, na eerder een bedrag van 4500 SRD te hebben overgemaakt.

Daarnaast betaalden ze naar verluidt nog eens 500 SRD bij de kassa van het MMC voor de operatiekamerkosten.

Echter, bij aankomst zouden de patiënten te horen hebben gekregen dat de operatie niet zal plaatsvinden, omdat de regering de tweede operatie niet wil dekken.

Het MMC zou hebben aangegeven dat de 500 SRD zal worden teruggegeven, maar dat de 4500 SRD bij de chirurg blijft voor een operatie die pas volgend jaar zou kunnen plaatsvinden.

De burger uit haar ontevredenheid over het gebrek aan garantie en het feit dat ze de chirurg niet te spreken krijgt.

Ze wijst erop dat 4500 SRD een aanzienlijk bedrag is, en dat patiënten gerustgesteld willen worden over de voortgang van hun behandeling.

Mis dit niet:

Mag je als Nederlandse ZZP’er in Suriname wonen en werken?

Drie verdachten aangehouden in onderzoek naar reeks bromfietsdiefstallen

GFC Nieuws heeft echter nog geen contact kunnen opnemen met het ziekenhuis of de operateur, en heeft daarom geen hoor en wederhoor kunnen toepassen. Om die reden worden sommige details verhuld.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

nederlands paspoort reizen
Lifestyle

Mag je als Nederlandse ZZP’er in Suriname wonen en werken?

Drie jongeren aangehouden na meerdere aangiften van bromfietsdiefstal. Illustratiefoto.
Suriname

Drie verdachten aangehouden in onderzoek naar reeks bromfietsdiefstallen

UNDP en Suriname versterken klimaatrapportage met investering van USD 1,23 miljoen
Suriname

Suriname zet stap naar eerste klimaat- en transparantierapportages met steun van UNDP

Regering en Financiën werken aan opheffing beslagen op domeingronden
Suriname

Regering onderzoekt hoger beroep tegen beslagen op gronden Hannaslust

vuilsortplaats Ornamibo.
Suriname

OWRO wil afvalbeleid hervormen met nieuwe gecertificeerde stortplaatsen

Regering zet volgende stap in kwestie rond mennonieten en houtkap
Suriname

Ultimatum mennonieten verstreken, regering kondigt optreden tegen illegale houtkap aan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws