• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Onzekerheid over mogelijke rechtszaak rond voorzitterschapsverkiezing NDP

Patty door Patty
22 juli 2024 17:26
in Suriname
Vraagteken

Illustratiefoto

Er heerst veel onduidelijkheid over informatie die vandaag in Suriname is verspreid dat er een rechtszaak zou worden aangespannen met betrekking tot de recent gehouden voorzitterschapsverkiezing bij de NDP.

Bij deze verkiezing is Jennifer Simons gekozen als nieuwe voorzitter van de partij, met Ramon Abrahams als enige andere kandidaat.

GFC Nieuws heeft vernomen dat een persoon vanuit een advocatenkantoor een bericht via de mobiel zou hebben gestuurd met de mededeling dat er een rechtszaak komt.

Echter, voor zover bekend zijn er nog geen officiële mededelingen gedaan en is het onduidelijk vanuit welke hoek deze informatie komt en of die betrouwbaar is. Het gaat om beschuldigingen van fraude bij de verkiezingen binnen de NDP.

Deze onduidelijkheden zorgen voor veel speculatie en vragen.

Tot er meer officiële informatie beschikbaar is, blijft het onzeker wat de precieze situatie is en of er daadwerkelijk juridische stappen zullen worden ondernomen of dat er personen zijn die onrust binnen de NDP willen creëren.

Eerder heeft de top van de NDP via de media duidelijk gemaakt dat de verkiezing transparant is verlopen.

Een jurist uit Paramaribo geeft naar aanleiding van deze kwestie de volgende reactie aan GFC: Laat ons een paar dagen wachten. Zodra de zaak bij de griffie wordt ingediend, ligt het binnen 5 minuten op straat. Daaruit kun je opmaken dat er tot op dit moment nog geen zaak is opgestart!

Mis dit niet:

Regering werkt aan betere regulering artisanale goudsector

Verouderde wetgeving hindert zelfstandig optreden LVV bij groentecontroles

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Suriname wil meer inkomsten uit goud en minder milieuschade
Suriname

Regering werkt aan betere regulering artisanale goudsector

LVV wacht op nieuwe pesticidenwet om toezicht en handhaving te versterken.
Suriname

Verouderde wetgeving hindert zelfstandig optreden LVV bij groentecontroles

schiphol airport klm
Lifestyle

Surinamers op Schiphol voortaan digitaal gevolgd: vingerafdrukken en verblijf geregistreerd

Achterstallig onderhoud Ayoko Kazerne wordt gefaseerd aangepakt
Suriname

Defensie start voorbereidingen voor renovatie Ayoko Kazerne

OWRO zet volgende stap in verbetering wegverbinding naar Southdrain
Suriname

Kabalebo werkt aan betere verbinding met rest van Suriname

Nieuwe samenwerking moet Surinaamse toerisme- en horecasector versterken
Suriname

SBF en SHATA bundelen krachten voor duurzame ontwikkeling toerismesector

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws