• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nurmohamed bezoekt Para en gaat in dialoog met bewoners

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
19 december 2024 02:00
in Suriname
nurmohamed in para bewoners

De minister van Openbare Werken heeft tijdens een werkbezoek aan het district Para de plantage Matuaribo bezocht.

Samen met zijn staf en directieleden van het directoraat Openbaar Groen en Afvalbeheer werd hij warm ontvangen door de bewoners.

Tijdens dit bezoek presenteerden de bewoners een overzicht van de uitdagingen waarmee zij kampen, waaronder infrastructurele problemen. Ook werden ideeën uitgewisseld over hoe de plantage aantrekkelijker kan worden gemaakt voor toerisme.

Na het bezoek aan Matuaribo vervolgde de minister zijn route naar Paranam, waar hij op de locatie La Vigilantia in gesprek ging met bewoners.

Tijdens deze ontmoeting overhandigde een groep bewoners een petitie waarin zij de aandacht vroegen voor diverse knelpunten, met name de slechte staat van de loopbrug. Deze brug, die al enige tijd gesloten is, vormt volgens de gemeenschap een ernstig veiligheidsrisico.

De minister onderstreepte dat de aangedragen problemen de volle aandacht van het ministerie hebben. Hij verzekerde de bewoners dat er naar passende oplossingen wordt gekeken om de leefbaarheid en veiligheid in deze gebieden te verbeteren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

inheemsen
Suriname

Kali’na gospelgroep uit Suriname verzorgt culturele uitwisseling in Tobago

gajadien vhp parlement dna
Suriname

Gajadien: president moet beleid presenteren en verantwoording afleggen in parlement

Politie pakte twee verdachten op voor diefstal van drie schapen uit stal in Nickerie
Suriname

Politie pakt twee verdachten op voor diefstal van drie schapen in Nickerie

pampers voor drieling
Suriname

C&F International doneert een jaar lang pampers voor pasgeboren drieling

andre misiekaba
Suriname

Minister: op non-actief gestelde SZF-directeur mag naar het buitenland reizen

vliegtuig reizen cabine passagier
Suriname

Suriname mikt op 12.000 extra toeristen via nieuwe vliegroute

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws