fbpx

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/gfcnieu1/public_html/wp-content/themes/mts_newsonline/functions.php on line 175

NPS geschokt over inverzekeringstelling Telgt, maar wacht onderzoek af

GFC NIEUWS- De Nationale Partij Suriname (NPS) is geschokt over de inverzekeringstelling van het hoofdbestuurslid Wayne Telgt.

Het hoofdbestuur van de partij is vandaag in een spoedvergadering bijeengekomen.

De NPS vindt dat alle gelegenheid moet worden geboden aan de justitiële autoriteiten om haar onderzoek inzake deze kwestie te doen.

De partij heeft een traditie van respect voor een vrij en onafhankelijk rechts- en justitieel systeem en wacht de resultaten van het onderzoek dat nu tegen Telgt gaande is met belangstelling af, wordt aangehaald in een verklaring.

OOK INTERESSANT
Weggedeelte Keizerstraat en Neumanpad tot maandagochtend 03.00 uur gesloten vanwege asfalteringswerkzaamheden

Het bestuur volgt de zaak nauwgezet en zal op basis van de uitkomst zich beraden over eventueel te nemen stappen.