• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nieuwe voorzitter brandweerbond bezoekt Amoksi voor cruciaal overleg

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
8 november 2024 08:20
in Suriname
brandweer

De nieuwe voorzitter van de Bond voor Brandweerpersoneel, Joël Panka, heeft een kennismakingsbezoek gebracht aan minister Kenneth Amoksi van het Ministerie van Justitie en Politie.

Panka, die tevens ploegcommandant is bij de brandweer, is onlangs gekozen tot voorzitter van de bond.

Tijdens het overleg werd aandacht besteed aan het versterken van de capaciteit binnen de brandweerorganisatie en het stimuleren van noodzakelijke opleidingen voor alle brandweerlieden.

Het belang van een sterke opleidingsstructuur werd benadrukt als essentiële pijler voor het verhogen van de efficiëntie en veiligheid binnen de brandweerdienst.

Daarnaast werd de rechtspositie van het brandweerpersoneel besproken, een onderwerp dat hoog op de agenda blijft staan en cruciaal is voor het welzijn en de motivatie van de medewerkers.

Bekijk ook:

Containers mogelijk tijdelijke oplossing voor schoolproblemen Brokopondo

Internationale experts bundelen krachten in Suriname voor bescherming van de zeekoe

Het bestuur van de brandweerbond onder leiding van voorzitter Panka bestaat verder uit Jeremain Rodgers als ondervoorzitter, Errol Narain als algemene secretaris, Avilash Ramhit als secretaris, Gianno Sanmohadi als 2e secretaris, Bhim Naipal als penningmeester, Charyn Welles als 2e penningmeester, en leden Romano Zandgrond, Marlon Veldbloem, Destus Mijnals (secretaris sport) en Dinish Badal (coördinator westen).

Met deze kennismaking wil de bond haar samenwerking met het ministerie versterken en een basis leggen voor constructieve dialogen over de verdere ontwikkeling van de brandweer en de ondersteuning van het personeel.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Tijdelijke leslokalen moeten onderwijs in Brokopondo waarborgen.
Suriname

Containers mogelijk tijdelijke oplossing voor schoolproblemen Brokopondo

Suriname versterkt kennis over zeekoeien met internationale samenwerking
Suriname

Internationale experts bundelen krachten in Suriname voor bescherming van de zeekoe

Nadruk op preventie, handhaving en samenwerking.
Suriname

Ministerie van Justitie en Politie benadrukt gezamenlijke strijd tegen drugscriminaliteit

Juridisch onderzoek moet impuls geven aan aanpak zwerfafval in Suriname.
Suriname

Onderzoek biedt juridische basis voor Surinaams statiegeldsysteem

Zijin Rosebel versterkt communityrelaties via Village Walkabout in Nieuw Ganze.
Suriname

Medewerkers Zijin Rosebel verdiepen zich in tradities tijdens dorpsbezoek Nieuw Ganze

KPS evalueert Buurtmanagement en luistert naar signalen uit de samenleving
Suriname

Korpschef Pinas wil vertrouwen tussen politie en samenleving verder versterken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws