• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nieuw tarief contante opnames bij ATM’s vanaf 15 november

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 november 2021 10:35
in Nieuws
atm2

GFC NIEUWSREDACTIE- Vanaf 15 november zullen de kosten voor een contante opname bij een andere bank dan waar u rekeninghouder bent (gastgebruik) SRD 5,00 bedragen, bevestigt de Surinaamse Bankiersvereniging (SBV) vandaag.

Met het operationeel en veilig houden van het ATM-netwerk gaan volgens de SBV kosten gepaard die vooral gebaseerd zijn op USD-bedragen.

Na de devaluatie van onze munt zijn de kosten in SRD aanzienlijk gestegen.

Alhoewel de banken vanwege hun maatschappelijke verantwoordelijkheid een verhoging van de kosten zo lang mogelijk
hebben uitgesteld, ontkomen de banken er niet aan om een gedeelte van deze kosten door te belasten aan de gebruikers van de ATM’s die contant geld opnemen.

De kosten voor een contante opname bij een ATM van de eigen bank bedragen minimaal SRD 2,50 en maximaal SRD 5,00.

SBV doet een beroep op de samenleving om zoveel mogelijk gebruik te maken van de diverse gratis digitale en elektronische betaalmogelijkheden, zoals pinnen bij de kassa (POS-apparaat), internet en mobile banking en betalen via een wallet met uw smarttelefoon.

Mis dit niet:

Drones ondersteunen toezicht op kleinschalige goudmijnbouw in Brokopondo

Deze Nederlandse stad telt opvallend veel inwoners met Surinaamse roots

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nieuwe technologie versterkt veldwerk van Commissie Ordening Goudsector.
Suriname

Drones ondersteunen toezicht op kleinschalige goudmijnbouw in Brokopondo

Zoetermeer behoort volgens CBS-cijfers tot de Nederlandse gemeenten met het hoogste aandeel inwoners met Surinaamse herkomst.
Nederland

Deze Nederlandse stad telt opvallend veel inwoners met Surinaamse roots

Kangoeroe Community School benadrukt waarde van leraren voor toekomstige generaties
Suriname

Kangoeroe Community School staat stil bij Internationale Dag van de Leraar

Landbouwers gewaarschuwd voor mogelijke gevolgen El Niño.
Nieuws

Inzaaiperiode seizoen 2026 vastgesteld van 1 november tot en met 31 december

Twintig personen uit de marrongemeenschap kregen tijdens de Wi Rutu-beurs erkenning voor hun maatschappelijke, culturele en economische bijdrage aan Suriname. Foto: CDS
Suriname

Twintig Marrons gehuldigd voor bijdrage aan Suriname tijdens Wi Rutu-beurs

Achtervolging na vechtpartij eindigt in dodelijke steekpartij
Suriname

Man om het leven gebracht bij steekincident in Zoelen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws