• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nieuw tarief contante opnames bij ATM’s vanaf 15 november

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 november 2021 10:35
in Nieuws
atm2

GFC NIEUWSREDACTIE- Vanaf 15 november zullen de kosten voor een contante opname bij een andere bank dan waar u rekeninghouder bent (gastgebruik) SRD 5,00 bedragen, bevestigt de Surinaamse Bankiersvereniging (SBV) vandaag.

Met het operationeel en veilig houden van het ATM-netwerk gaan volgens de SBV kosten gepaard die vooral gebaseerd zijn op USD-bedragen.

Na de devaluatie van onze munt zijn de kosten in SRD aanzienlijk gestegen.

Alhoewel de banken vanwege hun maatschappelijke verantwoordelijkheid een verhoging van de kosten zo lang mogelijk
hebben uitgesteld, ontkomen de banken er niet aan om een gedeelte van deze kosten door te belasten aan de gebruikers van de ATM’s die contant geld opnemen.

De kosten voor een contante opname bij een ATM van de eigen bank bedragen minimaal SRD 2,50 en maximaal SRD 5,00.

SBV doet een beroep op de samenleving om zoveel mogelijk gebruik te maken van de diverse gratis digitale en elektronische betaalmogelijkheden, zoals pinnen bij de kassa (POS-apparaat), internet en mobile banking en betalen via een wallet met uw smarttelefoon.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

early warning system
Suriname

Suriname versterkt rampenparaatheid met Early Warning Systems workshop in Paramaribo

swos rusland
Suriname

SWOS en regering in overleg over toekomst olie- en gassector

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436963
Suriname

Suriname en Barbados versterken agrarische samenwerking met concrete stappen

Mungra Dharm
Suriname

Felle kritiek op plan voor opslag radioactieve materialen in Wanica

geld dollar economie
Suriname

VSB luidt noodklok over betalingsachterstanden overheid

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436941
Suriname

Galibi beschikt nu over 24-uurs stroom na ingebruikname zonne-energiecentrale

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws