• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nickerie Ondrobong krijgt twaalf zitbanken gedoneerd

Shafely King door Shafely King
30 november 2024 21:57
in Suriname
Zitbankenproject Nickerie

Nickerie heeft twaalf zitbanken ontvangen van de organisatie Vrienden van Nickerie en de Surinaamse diaspora in Nederland.

De zitbanken werden officieel overhandigd aan de districtscommissaris tijdens een ceremonie bij Nickerie Ondrobong.

Ramkrishna Nathie en Frank Kanhai, vertegenwoordigers van het project, legden uit hoe het tot stand kwam.

Het idee ontstond vorig jaar tijdens de Vrienden van Nickerie Dag, toen de vraag werd gesteld wat men voor de gemeenschap kon doen. Dit leidde tot het besluit om zitbanken te schenken.

De eerste zitbank werd door Frank Kanhai, samen met Vrienden van Nickerie, geschonken ter nagedachtenis aan zijn moeder.

Kanhai geeft aan dat hij altijd wandelingen met haar maakte in haar rolstoel en dat ze op een gegeven moment zei dat hij moest gaan zitten.

Hij hoopt dat de banken ontmoetingsplekken zullen zijn waar mensen samen kunnen komen en met elkaar in gesprek kunnen gaan.

Diverse donateurs zijn betrokken bij het project.

De districtscommissaris sprak ook haar dank uit namens de gemeenschap en benadrukte de waardevolle toevoeging die de banken zijn voor het sociale leven in het district.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

petitie inheems kollectief suriname 41
Suriname

“Te lang is er onzekerheid over de erkenning van onze grondrechten… Te lang is er onrecht”

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436245
Suriname

Spanning loopt op bij goudmijn: twee doden na val van berg

aids voorlichting wit santi
Suriname

Succesvolle aidsvoorlichting ter gelegenheid van 14-jarig bestaan SWEC

3 ranjan
Suriname

Diaspora-ondernemers bundelen krachten voor toekomst Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436672
Suriname

Suriname investeert in wereldburgerschap: nieuwe generatie diplomaten in de maak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436659
Suriname

Gangarampandayweg bijna gereed na grootschalige aanpak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws