• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nederlandse toerist blijkt bijna gratis in business class naar Suriname te zijn gevlogen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 juli 2024 08:00
in Lifestyle
vliegtuig vlucht reizen

Een Nederlandse toerist blijkt bijna ‘gratis’ in business class naar Suriname te zijn gevlogen.

Naar aanleiding van een eerder artikel op GFC waarin werd uitgelegd hoe mensen voor een laag tarief in business class naar Suriname kunnen vliegen, reageerde de man.

Via WhatsApp legde hij uit hoe hij dit voor elkaar kreeg. “Ik spaar al jaren Flying Blue miles. Hierdoor kon ik mijn miles verzilveren en een business class ticket boeken,” vertelt de heer.

De toerist heeft een American Express kredietkaart en betaalt al jaren alles hiermee. Hierdoor heeft hij door de jaren heen meer dan 100.000 miles gespaard.

Flying Blue miles zijn punten die verzameld kunnen worden door te vliegen met deelnemende luchtvaartmaatschappijen of door aankopen te doen met aangesloten kredietkaarten, zoals American Express.

Deze punten kunnen vervolgens ingewisseld worden voor vliegtickets, upgrades, en andere voordelen.

Hij wachtte op het juiste moment om zijn gespaarde miles te verzilveren.

“Ik verzilverde mijn miles en moest nog ongeveer 270 euro bijbetalen,” legt hij uit. Op de vraag hoe lang het heeft geduurd om zijn Flying Blue miles te sparen, antwoordt hij: “Enkele jaren.”

Voor personen die liever eerder dan een paar jaar in business class willen reizen, is er een andere optie.

Tijdens het online incheckproces is het mogelijk om last-minute te upgraden.

Voor rond de 600-700 euro extra kun je upgraden naar business class. Hierdoor betaal je minder dan wanneer je een volledig business class ticket zou boeken.

Natuurlijk is er geen garantie dat deze optie altijd beschikbaar is, dus het is aan te raden deze strategie toe te passen wanneer het minder druk is.

ShareTweetSend

Meer berichten

stroom energie
Lifestyle

Wie dacht dat stroomuitvallen zouden afnemen onder de nieuwe regering komt bedrogen uit

moskee gebedshuis suriname paramaribo
Lifestyle

Waarom moslims in Suriname hun dierbaren snel begraven niet bekend bij een ieder

belastingdienst
Lifestyle

De grenzen van Nederlandse belastingheffing bij Surinaamse remigratie

Kerstverlichting kerst kerstviering
Lifestyle

Deze cadeaus worden de komende feestdagen waarschijnlijk het populairst in Suriname

eten bezorgen delivery restaurant koerier
Lifestyle

Fooi geven raakt meer ingeburgerd in Paramaribo volgens obers en bezorgers

commewijne verkeer suriname paramaribo bosje wijdenbosch brug
Lifestyle

KIVC roept op tot vangnet aan Wijdenboschbrug om levens te redden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws