• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nederlandse man wil niet dat zijn vrouw alleen naar Suriname afreist omdat ex-vriend er woont

P. Peterson door P. Peterson
29 juli 2023 03:00
in Lifestyle
vrouw reizen airport vliegveld koffer tas

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een Nederlandse heer heeft aangegeven dat hij zich ongemakkelijk voelt, aangezien zijn partner, die oorspronkelijk uit Suriname komt, zonder hem naar haar geboorteland wil reizen om haar familie te bezoeken.

De veertiger die al geruime tijd samen woont met zijn vriendin in het Zuid-Hollandse Alphen aan den Rijn, heeft duidelijk kenbaar gemaakt dat hij het een onprettig idee vindt dat zij alleen naar Suriname wil gaan.

Hij gaf als reden op dat de ex-vriend van zijn geliefde, met wie ze een langdurige relatie en een kind heeft gehad, in Paramaribo woont.

Een persoon dichtbij de betrokkenen vertelt aan GFC Lifestyle dat de Nederlander vreest dat een mogelijk herstel van hun contact een potentieel gevaar voor zijn huidige liefdesrelatie kan vormen.

De man zou om privé redenen niet in staat verkeren om zijn vriendin te vergezellen naar Suriname, vandaar haar voorstel om alleen te vertrekken.

De vrouw en haar familie zouden hemel en aarde hebben bewogen om verandering te brengen in de denkwijze van de heer.

Hij weigert echter mee te werken en dreigt met het beëindigen van de relatie indien zij ervoor kiest om alsnog zonder hem naar Suriname af te reizen.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bellen telefoon
Lifestyle

Raakt het Surinaamse accent verloren na langere tijd in Nederland?

wind
Lifestyle

Opvallend gesprek met toerist uit Nederland over windkracht op balkon in Paramaribo

waterkant paramaribo
Lifestyle

Oproep tot massale kusactie op Valentijnsdag aan de Waterkant na rel over liefde in het openbaar

telefoon bellen smartphone
Lifestyle

Sommige Surinamers kiezen voor een Nederlands accent om intelligenter over te komen

reizen vliegen
Lifestyle

Vliegticket naar Suriname in april peperduur: ‘€800 retour is verleden tijd’

bedden stapelbedden opvang
Lifestyle

Asielzoekers uit Nederland naar Suriname klinkt simpel maar is complex

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws