Een Nederlander is zaterdag rond 11.00 uur vermist geraakt tijdens het zwemmen bij het recreatieoord Fodolasoe in Suriname.
De man verbleef als toerist in het land en was samen met familieleden naar het natuurgebied gegaan voor ontspanning, laat het Korps Politie Suriname(KPS) weten.
Volgens voorlopige informatie verdween hij plotseling in de diepte terwijl hij aan het zwemmen was.
Aanwezigen sloegen direct alarm, maar het slachtoffer kon niet meer worden gelokaliseerd. Het gaat om een bezoeker afkomstig uit Nederland. Zijn lichaam is tot op heden niet geborgen.
De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de omstandigheden van het incident. Nadere bijzonderheden worden nog verwacht.
Bron: KPS
![[Aggregator] Downloaded image for imported item #431260](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2026/02/IMG_20260228_190255-scaled-1-750x375.jpg)






