• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nederlandse delegatie bezoekt Surinaamse penitentiaire inrichting

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 juli 2024 04:23
in Suriname
nederlandse deegatie in PID

In het kader van het Makandraprjojek tussen het Korps Penitentiaire Ambtenaren (KPA) en de Penitentiaire Inrichting Lelystad (PI Lelystad) waarbij resocialisatie van gedetineerden centraal staat, is er een tegenbezoek gebracht door het projectteam uit Nederland en eveneens een leer-werkbezoek aan Suriname.

De delegatie heeft zich georiënteerd binnen de Centrale Penitentiaire Inrichting (CPI) in het district Wanica.

De volgende afdelingen zijn aangedaan: de Vrouwenafdeling, het Jeugd Opvoeding Gesticht, de technische dienst, de afdeling van de veroordeelden, de buitentuin, de keuken en de polikliniek.

Op elk van de afdelingen werd er een kort verslag gegeven door de verantwoordelijke van de afdeling en deelden ze de dagindeling van de gedetineerden.

Met dit bezoek zal het team van Nederland de huidige situatie binnen de verschillende Penitentiaire Inrichtingen ervaren en zullen uiteindelijk beide teams zich buigen over de behoeftes voor de voortgang van het Makandraprojekt.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

boodschappen winkel levensmiddelen
Suriname

Drukte verwacht bij PL Volkswinkel door ongekend lage prijzen

Ontslagen
Suriname

Van der San eist publicatie camerabeelden en ontslag beveiligers

Taxi
Lifestyle

Taxichauffeurs in Suriname brengen levens passagiers nodeloos in gevaar

verpleegassisten misiekaba zorg
Suriname

Nieuwe lichting verpleegassistenten klaar voor Surinaamse zorgsector

us coast guard
Suriname

Amerikaanse Kustwacht traint Surinaamse havenbeveiligingsfunctionarissen in maritieme veiligheid

Racisme discriminatie
Suriname

“Tijd voor een harde aanpak tegen racisme in Suriname”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws