• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nederlands gezin krijgt ziekenhuisrekening van $17.000 na vakantie in Amerika

P. Peterson door P. Peterson
17 July 2023 03:30
in Lifestyle
huilen ziekenhuis verdriet depressief troost

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een Nederlands gezin is met stomheid geslagen nadat ze een ziekenhuisrekening van $17.000 kregen gepresenteerd na hun recente vakantie in de Verenigde Staten.

Eén van de kinderen werd plotseling ziek en na een bezoek aan de spoedeisende hulp van een lokaal ziekenhuis in Amerika, werd de rekening gepresenteerd: $17.000.

“Mijn zoon maakt het gelukkig goed, maar het was een complete shock”, vertelde de vader. “We wisten dat de gezondheidszorg in Amerika duur kan zijn, maar dit was veel meer dan we hadden verwacht.”

Dat schrijft hij als reactie op de Facebookpagina van GFC Lifestyle.

Dit is geen ongewoon verhaal voor reizigers die medische hulp zoeken in de Verenigde Staten. YouTuber David Wen, die vijf jaar in Nederland woonde, heeft ook onthuld dat een bekende van hem $10.000 moest betalen na een bezoek aan de spoedeisende hulp in Amerika.

In vergelijking met andere geïndustrialiseerde landen, heeft Amerika een van de hoogste kosten voor gezondheidszorg.

Volgens een rapport van 2022 van de International Federation of Health Plans, is de gemiddelde kosten van een dag in een Amerikaans ziekenhuis $5.220, terwijl dat in Nederland slechts $680 bedraagt.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

Amerika vs vlag
Lifestyle

Waarom de VS voor jonge Surinamers aantrekkelijker is dan Nederland

Haar meisje
Gezondheid

Haaronderzoek kan stress bij kinderen blootleggen

suriname paramaribo perceel
Lifestyle

Investeren in grond of kiezen voor auto blijkt een lastige keuze in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws