• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nederlanders betalen familie in Suriname ‘jarenlang’ voor onuitgevoerde schoonmaak van perceel

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 juli 2024 04:00
in Lifestyle
perceel suriname

Een van oorsprong Surinaams gezin dat woont in Amsterdam voelt zich in de maling genomen nu blijkt dat hun familieperceel in Wanica ‘al jaren’ niet is schoongemaakt.

De inwoners van de Nederlandse hoofdstad beweren dat zij maandelijks euro’s sturen naar hun familie in Suriname voor het onderhoud van het perceel.

De ontdekking kwam aan het licht toen andere familieleden tijdens een vakantie naar Suriname gingen en vroegen hoe het perceel ervoor stond. Tot hun grote schrik kregen ze te horen dat het terrein ‘begroeid en vol met onkruid’ was.

GFC Nieuws Lifestyle verneemt van een persoon dichtbij de ‘gedupeerden’ dat was afgesproken dat er iemand zou worden ingehuurd om het perceel om de zoveel tijd schoon te maken.

De Amsterdamse familie betaalde hiervoor, zodat hun familie in Suriname het zelf niet hoefde te doen. Wat de familie in Suriname met het geld deed, is niet bekend.

De Surinaamse Amsterdammers voelen zich bedrogen en zijn diep teleurgesteld. Ze overwegen nu om het perceel te verkopen, aangezien ze geen plannen hebben om daar te gaan wonen.

“Wij denken echt niet dat het een miscommunicatie is. We spraken er niet over en gingen ervan uit dat ze het gewoon deden. We zijn verrast,” aldus een familielid.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bromfiets
Lifestyle

Bromfietstaxi verovert Paramaribo nog niet

reizen vliegtuig
Lifestyle

‘Grote golf remigranten naar Suriname door verhoging pensioenleeftijd Nederland naar 70’

camera verborgen
Lifestyle

Geen aanwijzingen dat koppels in Surinaamse hotels stiekem worden gefilmd

euro geld
Lifestyle

Ook met euro-inkomen voelen Nederlanders in Suriname de hoge prijzen

Amethietstraat Paramaribo
Lifestyle

KIVC vraagt aandacht voor risico’s van kinderen die zonder toezicht op straat spelen

waterkant vernieuwd purp
Lifestyle

Liefde in het openbaar zorgt voor woordenwisseling aan de Waterkant

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws