• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

NDP aanhangers en topper ontkennen dreigende splitsing in partij

Patty door Patty
15 juni 2024 17:33
in Suriname
Scherven

Aanhangers van de Nationale Democratische Partij (NDP) en een prominente figuur binnen de partij die anoniem wil blijven hebben zaterdag aan GFC Nieuws laten weten dat er geen officiële splitsing te verwachten is binnen de partij.

Deze verklaringen komen als een reactie op speculaties die zijn ontstaan door berichten in een Whatsappgroep van enkele politici.

In de groep circuleren berichten die waarschuwen voor een mogelijke splitsing en mogelijke fraude tijdens de voorzitterschapsverkiezingen van de partij, geleid door de voormalige president van Suriname, Desi Bouterse.

Één van de berichten in de groep luidt: “Ik denk dat de partij in tweeën gaat breken! Wat ik gisteren heb gezien en beluisterd, acht ik deze mannen emotioneel en intellectueel niet in staat om Jenny door te laten.

Bram frede f’pot en neng tap al lijst want hij gaat grat hari verliezen. Ik denk dat ze uiteindelijk met Ingrid op de proppen komen, die, kennende, vooraf absolute zekerheid wil dat ze de verkiezingen gaat winnen. Let op: Als Ingrid zich kandidaat stelt, gaan ze sjoemelen met de uitslag.”

Desondanks benadrukken de NDP-aanhangers en de topfiguur dat deze berichten slechts speculaties bevatten en geen concrete plannen of splitsingen aanduiden.

Zij beweren dat de partij sterk en verenigd blijft ondanks de interne discussies en meningsverschillen die normaal zijn in elke politieke organisatie.

De nadruk ligt volgens hen op een transparant en eerlijk verloop van de aanstaande voorzitterschapsverkiezingen, waarbij alle leden van de partij worden opgeroepen om hun stem op een legitieme wijze uit te brengen.

Mis dit niet:

Onderwijs en bedrijfsleven slaan handen ineen voor arbeidsmarktrelevant onderwijs

Hoe ontdekt Nederland verborgen vermogen in Suriname?

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Illustratiefoto.
Suriname

Onderwijs en bedrijfsleven slaan handen ineen voor arbeidsmarktrelevant onderwijs

Denk je dat een huis of grond in Suriname buiten het zicht van de Nederlandse Belastingdienst blijft? 'Verborgen' vermogen kan toch worden opgespoord. Foto: Suriname binnenstad ter illustratie
Lifestyle

Hoe ontdekt Nederland verborgen vermogen in Suriname?

De gezinnen met de minste kansen dreigen achter te blijven.
Suriname

Kansengezinnen ontbreken in Surinaams beleid: gemiste kans voor Local Content en SROI

vliegen reizen vliegtuig passagier
Nederland

Analist ziet oplossing in Surinaamse experts uit Nederland

De organisatie van Copa Pertjajah bereidt zich voor op de tweede editie van het 6x6-toernooi. Foto: Pixabay
Sport

Copa Pertjajah maakt zich op voor tweede editie voetbaltoernooi met 48 teams

Brandweer blijft alert op mogelijke nasmeulende resten.
Suriname

Situatie op vuilstortplaats Ornamibo stabiel, voorzorgsmaatregelen opgeheven

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws