• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nationaal Leger organiseert Best Physical Soldier 2023

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 juni 2023 13:24 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:33
in Nieuws
Nationaal Leger organiseert Best Physical Soldier 2023

GFC NIEUWSREDACTIE- C. Korsten, cursist van de Militaire Specialistische Opleidingen (MSO) in Suriname, is met de beste resultaten op de eerste plaats geëindigd bij de Best Physical Soldier 2023 competitie.

De tweede plaats ging naar korporaal O. Clark van de Landmacht, terwijl de korporaal O. Kobo van de Militaire Politie op de derde plaats eindigde.

De militairen hebben deelgenomen aan verschillende takken van sport, waaronder een 3.2 km snelloop (2 mile run) die binnen 15 minuten moest worden afgerond.

Ook moesten de sporters aantonen hoeveel push-ups en sit-ups zij binnen een minuut konden doen.

Verder moest de kandidaten ook aantonen hoeveel pull-ups die in staat waren te maken. Als laatste moesten de sporters de touwbaan beklimmen en zich vervolgens door middel van een cat crawl naar de andere kant verplaatsen.

Kapitein Winston Amelo, commandant Sport, stelt dat het belangrijk is om de fysieke gesteldheid van de militair op peil te houden. Vandaar dat deze competitie voor de derde achtereenvolgende keer is georganiseerd.

“Op de eerste plaats moet je als militair fit zijn en in staat zijn om lange kilometers af te leggen. Je moet ook sterke armen en benen hebben om over bepaalde hindernissen te kunnen. De saamhorigheid en cohesie tussen de militairen onderling moet blijven en niet wegvallen. Vandaar dat we steeds bezig zijn met het organiseren van sportactiviteiten”, benadrukt de legerofficier.

De personen die dit jaar niet in de prijzen zijn gevallen, moedigt de sportcommandant aan om te blijven trainen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

wapens
Suriname

Gevaarlijke wapens aangetroffen bij leerlingen scholen De Nieuwe Grond

trein ns den haag centraal
Lifestyle

Surinamevlucht vanaf Schiphol? Vermijd de trein om vertraging te voorkomen

verkeer fietspad suriname paramaribo bord
Suriname

Vrij spel voor bromfietsers zorgt voor onveilige wegen in Suriname

masala kerrie roti naan indiaas eten gerecht restaurant
Suriname

Medewerkers EBS profiteren onbedoeld van gesloten eethuis in Paramaribo

Den Haag
Lifestyle

Surinamers reageren anders op kritiek uit Nederland dan uit eigen land

Politie arresteert verdachte na aanval met brandbom op gouddelver bij Nieuw Koffiekamp
Suriname

Man gooit brandbom op gouddelver bij Nieuw Koffiekamp en wordt opgepakt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws