• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Mogelijk 3e prik voor personen die gevaccineerd zijn met Sinopharm

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 augustus 2021 05:37
in Nieuws
vaccin chinezen

GFC NIEUWSREDACTIE- De mensen die het Sinopharm-vaccin hebben gehad tijdens de pilot-fase en op 12 en 13 juli zullen mogelijk een 3e keer gevaccineerd moeten worden.

Op de tweede dag bleek dat de naalden die gebruikt zijn te kort waren. Dat is gebleken uit een voorlopig onderzoek van het ministerie van Volksgezondheid.

Minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid zei donderdagavond in het parlement dat de spuitjes uit China waren meegekomen met het pakket aan vaccins.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Artsen in Peru woedend: veel met Sinopharm gevaccineerde collega’s op Intensive Care Units

Volgens de minister was dit probleem al bij de tweede vaccinatiedag ontdekt.

“Het vaccin moet de spieren in de bovenarm bereiken om te kunnen werken in het lichaam. Doordat de naalden te kort waren, wordt er getwijfeld of het vaccin zijn doel heeft gehaald”, zei de minister.

De Techinsche Adviescommissie (TAC), onder leiding van de infectioloog Stephen Vreden, is bezig met een onderzoek. “Mogelijk gaan we deze groep een derde prik geven als correctie”, zei de minister.

Het onderzoeksteam zal rond 10 augustus zijn bevindingen presenteren aan de minister.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

NDP en VHP verkiezing stemmen
Nederland

Surinaamse politici onderzoeken Nederlandse methode voor uitsluiting van VHP in 2030

waterkant suriname
Lifestyle

Westerse toeristen verbaasd over luxe levensstijl in Suriname

verkeer politie
Suriname

Verkeerspolitie nauwelijks zichtbaar, automobilisten klagen over chaos op drukke wegen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws