• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Moeder weigert levensreddende niertransplantatie voor dochter (2)

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 juli 2021 06:00 - Geüpdatet op 25 november 2021 10:06
in Lifestyle, Opmerkelijk
0 SDC MDG  Bec Vallee 24999JPG

GFC NIEUWSREDACTIE- Een moeder heeft een levensreddende nierdonatie van haar man afgewezen zodat haar tweejarige dochter er op een dag van kan profiteren.

De Australische genaamd Bec Vallee kreeg als kind te horen dat ze een nierziekte had. Haar eigen moeder redde haar leven door enkele jaren later een van haar organen te doneren.

Echter stootte haar lichaam het orgaan af waardoor ze nu drie keer per week moet dialyseren, schrijft Mirror.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Ontslagen winkelmedewerker met down-syndroom krijgt schadevergoeding van 125 miljoen US dollar

Toen haar man Ryan een van zijn nieren had willen doneren, ontdekten ze dat hun dochter Ambrosia dezelfde aandoening had als haar moeder en op een dag haar eigen niertransplantatie nodig zou hebben.

Daarna nam het echtpaar de beslissing dat Ryan zijn nier voor het kind zou gebruiken, mocht dat in de toekomst nodig zijn.

De moeder zal zich nu aansluiten bij meer dan duizend andere Australiërs die op een wachtlijst staan voor orgaandonatie.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname i love su
Lifestyle

Suriname loopt toeristische kansen mis door gebrek aan duidelijke aanpak

hond
Lifestyle

Waarom schreeuwen Surinamers ‘mars’ om honden weg te jagen?

hond koeparie teek bloedzuiger
Gezondheid

Koeparies met blote handen verwijderen kan gevaarlijke ziekten veroorzaken

paramaribo suriname
Lifestyle

Ondernemer pleit voor grootschalige komst Cubaanse arbeidskrachten naar Suriname

school suriname paramaribo
Lifestyle

Idee van psychologische test voor lerarenopleiding zet aan tot discussie

sigaret roken
Lifestyle

Hoeveel geld kunnen Surinamers in 2026 besparen als ze stoppen met roken?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws