• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Moeder uit Suriname klaagt over Nederlandse Ambassade na vierde weigering visum

P. Peterson door P. Peterson
27 februari 2024 00:00
in Lifestyle, Suriname
schiphol airport

Een Surinaamse vrouw heeft publiekelijk haar frustratie geuit over de Nederlandse ambassade in Paramaribo, na een vierde afwijzing van een visumaanvraag voor haar zoon.

Volgens haar zijn de beslissingen van de ambassade niet gebaseerd op vaste richtlijnen, maar eerder op persoonlijk oordeel. Deze kritiek deelde ze op de sociale media pagina van GFC Nieuws.

reactie fb
De reactie van de moeder

“Mijn zoon is vier keer geweigerd, ondanks dat alles in orde was. Ik denk dat ze bij de ambassade op gevoel werken in plaats van met een compleet dossier,” luidde haar verklaring.

Ze vervolgde: “Ik ken iemand die zijn gezin naar Nederland heeft gehaald zonder werkvergunning. Een compleet dossier telt niet bij hen. Je moet gewoon geluk hebben. Het is echt gek, terwijl Nederlanders gewoon online hun toeristenkaart en ticket kunnen kopen.”

Deze situatie leidt tot een online discussie over de gelijkheid en transparantie van het visumproces bij de Nederlandse ambassade.

Veel Surinamers voelen zich benadeeld en vragen om een herziening van het beleid, zodat aanvragen eerlijker en op een meer gestructureerde wijze beoordeeld worden.

Critici menen dat Nederland minder strak mag zijn tegenover Surinamers vanwege de historische banden tussen de twee landen. Zij vinden het frappant dat andere groepen wél worden toegelaten, terwijl Surinamers vaak aan het kortste eind lijken te trekken.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Benzine brandstof
Suriname

VSB-peiling: zorgen over brandstofbeleid en pleidooi voor gerichter beleid

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433620
Suriname

IDB benadrukt samenwerking en duurzame ontwikkelingsprioriteiten voor Suriname

huwelijk trouwen bruiloft echtpaar
Suriname

CBB en OM treden strenger op tegen schijnhuwelijken

woningbouwprogrammaprogramma para en wanica
Suriname

Overheid grijpt in om stagnatie AHP-projecten te doorbreken

evaluatie verkiezingen
Suriname

Overheid zet in op efficiënter en transparanter verkiezingssysteem

President Simons bespreekt met Braziliaanse president Lula voorbereiding staatsbezoek en verbetering verbindingen
Suriname

President Simons bespreekt met Braziliaanse president Lula voorbereiding staatsbezoek dit jaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws