• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Moeder uit Paramaribo publiekelijk besmeurd door dochter in Amsterdam

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 november 2024 20:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
vrouw telefoon smartphone boos woede

GFC Nieuws Lifestyle heeft vernomen dat een vrouw van in de zestig uit de Surinaamse hoofdstad Paramaribo het slachtoffer is geworden van een openbare lastercampagne, gestart door haar eigen dochter die in Amsterdam, Nederland, woont.

De dochter is een 31-jarige die geruime tijd geleden emigreerde naar Nederland. Ze heeft haar moeder jarenlang financieel ondersteund.

Maar sinds een conflict tijdens een recente vakantie in Suriname, is de relatie tussen de twee ernstig verslechterd. Deze ruzie heeft geleid tot een reeks pijnlijke beschuldigingen en openbaar gezichtsverlies voor de moeder.

De dochter neemt geen blad voor de mond en deelt zowel in gesprekken als in berichten op sociale media haar negatieve ervaringen en kritiek op haar moeder.

Ze beschuldigt haar moeder openlijk van onverantwoord financieel gedrag en beweert dat ze jarenlang op haar heeft ‘geteerd’.

Deze beweringen worden ook gedeeld binnen een sociale mediagroep waarin veel vrienden en kennissen van de oudere vrouw aanwezig zijn, wat voor extra schaamte en vernedering zorgt bij de moeder.

Volgens familieleden heeft de vrouw het emotioneel erg zwaar door deze situatie.

Ze voelt zich verraden en kwetsbaar door de publieke uitlatingen van haar dochter. Ondanks herhaalde bemiddelingspogingen vanuit de familie om de relatie tussen de twee te herstellen, blijft de breuk bestaan.

Mis dit niet:

Gezamenlijke bankrekening met familie in Suriname kan onverwachte vragen opleveren

Liefdesconflict in Redi Doti escaleert: man aangehouden voor zware mishandeling

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

finabank
Lifestyle

Gezamenlijke bankrekening met familie in Suriname kan onverwachte vragen opleveren

Verdachte zou slachtoffer met gasbuks op het hoofd hebben geslagen.
Suriname

Liefdesconflict in Redi Doti escaleert: man aangehouden voor zware mishandeling

Illustratiefoto.
Suriname

Veertien pakketten vermoedelijke marihuana ontdekt bij controle Stolkertsijver

eten diner roti
Lifestyle

Warme roti en nasi bij Surinaamse winkeliers zijn niet automatisch veilig

SRD Surinaamse Dollar
Suriname

President Simons wil dat Surinaamse banken meer investeren in lokale bedrijven

Continuïteit van medische zorg voor militairen, gepensioneerden en overige rechthebbenden staat centraal.
Suriname

Defensie en SZF bereiken overeenstemming over nieuwe ziektekostenverzekering

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws