• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Moeder uit Paramaribo die regelmatig diarree heeft weigert koelkast op koudste stand te zetten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 april 2023 21:30
in Nieuws
Toiletpapier 2

GFC GEZONDHEIDSREDACTIE- Een alleenwonende vrouw die regelmatig last heeft van diarreeklachten weigert de goede adviezen van haar dochter aan te nemen.

De zeventigplusser uit Paramaribo die vaak ‘aan de dunne is’ wil maar niet inzien dat zij haar koelkast op een veel koudere stand moet instellen zodat de levensmiddelen erin langer vers worden gehouden.

Haar kind die een paar keer per week op bezoek komt legt haar steeds uit dat de temperatuur in de koelkast veel te hoog is en waarschijnlijk de reden is dat zij steeds maag- en darmklachten ontwikkelt.

GFC verneemt dat de koppige bejaarde vrouw de thermostaatknop echter steeds naar een warmere stand draait, terwijl haar kind tijdens haar bezoek steeds het tegenovergestelde doet.

Het oudje slaat allerlei vleeswaren op die door de te warme temperatuur mogelijk gedeeltelijk bedorven zijn.

De vrouw staat bekend als een persoon die weigert adviezen van anderen aan te nemen en denkt de wijsheid in pacht te hebben.

“Hoe meer je haar erop wijst dat ze verkeerd bezig is, des te meer zij je zal tonen dat zij toch doet wat zij wil”, vertelt aan ander familielid aan GFC.

Opvallend detail is dat de koppige overdreven vaak naar haar huisarts gaat die haar allerlei medicijnen voorschrijft. Ook is ze verslaafd geraakt aan paracetamol.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Kassabon
Suriname

Onduidelijke kassabonnen jagen klanten weg bij supermarkten

training bestuursambtenaren
Suriname

Bestuursambtenaren gecertificeerd na leerrijke etiketteringssessie

seafood sail
Suriname

SAIL Easter Seafood Festival groot succes na sterke samenwerking sector

bewoners latour rusland
Suriname

Buurtbewoners Latour in gesprek met regering

federatie para plantages
Suriname

Para moet kansen olie- en gassector benutten

Handover Upper Saramacca 3 2 1170x646ziin apparatuur
Suriname

Zijin Rosebel Gold Mines ondersteunt districtscommissariaat Boven-Saramacca met materieel

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws