• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Misselijkmakend hoe oppositie munt probeert te slaan uit tegenslagen regering Santokhi, stelt Suriname- analist

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 March 2025 03:00
in Suriname
Politiek

Het is ronduit misselijkmakend hoe politici uit het kamp van de oppositie op geraffineerde wijze proberen munt te slaan uit alles wat in Suriname misgaat.

Dat stelt Suriname- analist R. Pinas in een fel betoog tegenover GFC Nieuws.

Volgens hem worden zelfs de kleinste incidenten uitvergroot, voorzien van overdreven sensatie en soms zelfs leugens, puur met het doel om de regering-Santokhi in diskrediet te brengen.

“Dit heeft niets te maken met oprechte betrokkenheid bij het volk. Het is een politiek spel van de laagste orde,” aldus de objectieve observator.

Hij wijst erop dat het de oppositie volledig ontbreekt aan eerlijkheid en evenwicht.

“Wanneer er dingen goed gaan, en die zijn er zeker, dan zwijgt men als het graf.

De verbeterde internationale relaties, het economisch hersteltraject, de inspanningen tegen corruptie: daar hoor je ze niet over. Dat past niet in hun negatieve campagne.”

Volgens de waarnemer is deze houding niet alleen respectloos richting de regering, maar vooral richting het volk.

“Het Surinaamse volk verdient eerlijke kritiek en visie, geen achterbakse politiek die op angst en misleiding gebaseerd is. Men zaait bewust verwarring, creëert wantrouwen en speelt met de emoties van burgers voor eigen gewin.”

Hij roept de Surinaamse samenleving op om waakzaam te blijven en zich niet te laten meeslepen door deze schadelijke propaganda.

“Wat we nodig hebben zijn leiders met integriteit en moed, geen opportunisten die bloeien op het lijden van anderen,” sluit Pinas krachtig af.

ShareTweetSend

Meer berichten

hangmat
Lifestyle

Gezellig onder de boom praten in Saramacca laat zien dat dorpsleven nog springlevend is

vrouw dame bed slapen
Lifestyle

Discussie in Suriname over slapen met groot achterwerk en rugpijn

Euro banknotes colored in the colors of the flag of Netherlands
Lifestyle

Jaloerse nicht dreigt vrouw uit Paramaribo aan te geven voor zwart werk in Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws