• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Miss Suriname organisatie koos expres onaantrekkelijke vrouw om aandacht te trekken, zegt waarnemer

Ida Thornhill door Ida Thornhill
7 november 2025 16:00
in Lifestyle, Suriname
miss suriname

De Miss Suriname-verkiezing van dit jaar blijft de tongen losmaken. Waar velen discussiëren over de foute uitslag, gaat Suriname- analist Pinas een stap verder.

In gesprek met GFC Nieuws Lifestyle zegt hij een sterk vermoeden te hebben dat het hele gebeuren geen puur eerlijke competitie was, maar eerder een bewust geregisseerde strategie.

Volgens de onafhankelijke waarnemer lijkt het erop dat de organisatie heel goed wist wat ze deed toen ze de uiteindelijke winnares aanwees die naar zijn mening en veel anderen beslist geen schoonheidsprijs verdient, integendeel.

“Als je objectief kijkt naar de deelnemende dames, scoorde geen van hen uitzonderlijk hoog op het vlak van uiterlijke schoonheid,” stelt hij.

“Op een schaal van tien zou niemand boven de vijf uitkomen. De meerderheid krijgt van mij tussen de 1 en 4 punten, inclusief de winnares. Dat zegt iets over de selectie en de bedoeling erachter.”

De waarnemer denkt dat de keuze niet zomaar is gemaakt. Volgens hem is er bewust gekozen voor een winnares die het absoluut niet verdient om precies te bereiken wat er nu gebeurt: ophef, discussie en aandacht.

“Negatieve reacties zorgen paradoxaal genoeg voor publiciteit,” legt hij uit.

“Mensen praten erover, delen hun mening, en zo wordt het evenement bekender dan ooit. De volgende editie zal daardoor waarschijnlijk veel meer belangstelling trekken. De controverse werkt als gratis reclame.”

Pinas benadrukt dat zijn analyse niet bedoeld is om de winnares persoonlijk aan te vallen, maar om inzicht te geven in wat hij ziet als een slimme, maar risicovolle marketingzet binnen de wereld van schoonheidswedstrijden in Suriname.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Marinus Bee
Suriname

Binnenlandse Zaken ziet af van jaarlijkse feestafsluiting

solar zijin rosebel
Suriname

Zijin Rosebel Gold Mines lanceert Surinames eerste grootschalige zonne-energiecentrale

minlitairen crime dc marowijne zuid west
Suriname

Dc Hunswijk Marowijne Zuidwest ontvangt leden Operatie Marbonsu

autobanden
Suriname

Illegale opslag op berm Martin Luther Kingweg aangepakt

6 Pagara estafette vuurwerk bombel
Suriname

Forse boetes dreigen bij overtreding vuurwerkregels

parkeerplaats domburg
Suriname

Betonnen blokken brengen orde en veiligheid op parkeerterrein Domburg Waterkant

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws