• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ministers Oriënteren zich in ondergelopen gebieden Wageningen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 juni 2021 05:56
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- Grote delen van Wageningen in het district Nickerie staan al weken onder water.

Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) bracht samen met zijn collega-ministers Parmanand Sewdien van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) en Gracia Emanuel van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) een bezoek aan dit getroffen gebied.

De percelen in de woonwijken te Wageningen liggen enorm laag, waardoor deze onderwater lopen bij zware regenval.

Enkele bewoners hebben getracht een ringdijk te bouwen om het overtollige water weg te pompen uit hun percelen, maar zitten nog steeds met een aantal centimeters water op hun terreinen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Man breekt in bij echtpaar en gaat douchen

De hoofdlozing kan het overtollige hoeveelheid water niet meer aan vanwege de hevige regenbuien van de afgelopen weken.

Hier en daar zijn er grote mobiele pompen ingezet om de omgeving te ontdoen van het overtollige water.

Enkele pompen zijn reeds geruime tijd buiten functie, waardoor de waterstand in de kanalen hetzelfde blijft.

Vervolgens zijn er ook pompgemalen in Wageningen die niet optimaal functioneren, die worden door het ministerie van LVV gerehabiliteerd. Plannen om de dijken op te hogen zijn er ook.

Mis dit niet:

Surinamers zijn lang niet de enigen die massaal een Europees paspoort najagen

Driejarig meisje aangereden aan Watamaleostraat, bestuurder zonder rijbewijs aangehouden

Voor dit moment worden de duikers doorgestoken zodat het water afgevoerd kan worden. Dit alles kan helpen om het waterpeil te beheersen.

Aan de bewoners die lang onder water hebben gezeten is er hulp aangeboden door de regering in de vorm van levensmiddelen.

De getroffen bewoners en landbouwers die schade hebben opgelopen als gevolg van wateroverlast, mogen rekenen op steun van de regering.

Er wordt met man en macht gewerkt aan het probleem van wateroverlast dat Wageningen al enkele weken teistert, gaven de bewindslieden aan.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Schiphol aankomsthal 4 wordt dikwijls gebruikt voor Surinamevluchten.
Lifestyle

Surinamers zijn lang niet de enigen die massaal een Europees paspoort najagen

Automobilist zonder geldig rijbewijs rijdt kleuter aan.
Suriname

Driejarig meisje aangereden aan Watamaleostraat, bestuurder zonder rijbewijs aangehouden

Meerdere schoten gelost op woning aan Henkie Soerdjbaliestraat.
Suriname

Woning in Sunny Point beschoten, schutter spoorloos

TIP treft onregelmatigheden aan bij reisdocumenten van vier Cubanen.
Suriname

TIP controleert 193 voertuigen in Calcutta, vier Cubanen aangehouden voor nader onderzoek

Weggebruikers gewaarschuwd voor vertragingen bij Plantage Republiek.
Suriname

Herstelwerkzaamheden aan brug Petrus Cairoweg starten vandaag

Commissie bespreekt hervorming van de belastingrechtspraak
Suriname

Nieuwe belastingrechtspraak moet rechtspositie van burgers en bedrijven versterken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws