• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Minister Sewdien opent Meldpunt Nickerie om burgers te ondersteunen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 March 2024 11:45
in Suriname
GFC. Nieuws uit Suriname

Vandaag heeft minister Parmanand Sewdien van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) het Meldpunt Nickerie officieel geopend.

Dit meldpunt, gevestigd op het hoofdkantoor van het ministerie van LVV in Nieuw Nickerie, zal op doordeweekse dagen toegankelijk zijn voor alle burgers tussen 7 uur ochtend en 3 uur ‘s middags.

Het doel van dit meldpunt is om burgers te ondersteunen die problemen ervaren bij het afhandelen van overheidszaken.

Minister Sewdien benadrukt dat de president bij elk bezoek aan Nickerie overspoeld wordt met klachten, brieven en verzoeken van burgers over diverse kwesties die maar niet opgelost lijken te kunnen worden.

Het meldpunt, dat zich op de begane grond van het gebouw bevindt, moet volgens de minister een laagdrempelige plek zijn waar burgers vrijuit hun zorgen kunnen uiten.

Deze zorgen variëren van grondproblemen tot het verkrijgen van basisvoorzieningen en sociale ondersteuning.

Elke burger heeft recht op de ondersteuning die hen wettelijk toekomt, aldus minister Sewdien.

Hij benadrukt het belang van een nieuwe start aan het begin van de maand om de belangen van de burgers adequaat te behartigen.

Het meldpunt zal worden bemand door getraind personeel dat bezoekers op professionele wijze zal ontvangen en begeleiden.

Het is de bedoeling dat het meldpunt niet alleen een plek wordt waar klachten worden genoteerd, maar vooral een plek waar burgers daadwerkelijk hulp en oplossingen vinden.

Bij de opening van het Meldpunt Nickerie was ook presidentieel adviseur Stanley Dijksteel aanwezig.

ShareTweetSend

Meer berichten

dance battle kfc
Entertainment

KFC ondersteunt Surinaams danstalent tijdens succesvolle Suriname Night – Dance Edition

defile serefidensi surinaamse vlag
Nederland

Nieuw boek ‘50 jaar onafhankelijkheid van Suriname’ brengt vijftig persoonlijke verhalen samen

Het Centraal Suriname Natuurreservaat bezoeken met alle bezienswaardigheden
Lifestyle

UNESCO-werelderfgoed Centraal Suriname steeds populairder bij avontuurlijke reizigers

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws