• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Minister Ramsaran zet moeder van drieling in de bloemetjes

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 februari 2021 07:47
in Nieuws
ramsaran drieling en moeder e1614336461392

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Uraiqit Ramsaran van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (SOZAVO ) heeft deze week een bezoek gebracht aan de drieling van moeder Ketlien Barron.

De drieling is op 2 november 2020 geboren in het Diakonessenhuis en worden in maart dus vier maandjes oud.

Het is gebruikelijk op het ministerie dat drielingen en hun ouders in de bloemetjes worden gezet. De minister overhandigde een geldbedrag en babypakketten voor elk kind aan moeder Barron.

Hij feliciteerde de moeder die alleen met haar zoon woont. “We zijn mevrouw Barron niet vergeten. Een drieling is heel uniek”, zegt de bewindsman.

Volgens Ramasaran valt dit deel ook binnen SOZAVO armoedebestrijdingsplan, waarbij alleenstaande moeders ondersteuning krijgen bij zulke unieke gelegenheden.

Bekijk ook:

Suriname- analist ziet positieve koers onder president Simons

Politie vernietigt grote partij in beslag genomen sigaretten na afronding juridische procedures

Moeder Barron is uitgenodigd om zich te komen registreren. Het ministerie zal dan verder nagaan op welke wijze ondersteuning geboden kan worden.

Ramsaran is bewust van het beleid dat gevoerd moet worden, gelet op de situatie waarin het land zich bevindt. Hij geeft aan dat “het ministerie erg creatief te werk moet gaan met de weinige middelen die zij heeft, om het volk toch tegemoet te kunnen komen”.

Moeder Barron is heel blij met het bezoek van de minister. Ze gaf aan dat zij in deze moeilijke tijd de eindjes aan elkaar moet zien te knopen.

Ze krijgt wel ondersteuning van de vader van de drieling. Ook de samenleving is bereid haar te helpen. Echter is het een uitdaging om aan de spullen te komen, omdat ze in een vergelegen gebied woont te Accaribo, in het district Para.

Met trots vertelde de moeder haar ervaring met de drieling vanaf haar zwangerschap tot de geboorte. “Het is niet makkelijk om een drieling te dragen. Je moet dagelijks heel goed eten en de nodige vitamines innemen. Het gaat wel goed met ze”, aldus Barron.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

pres simons 2025 09 24 at 16 23 14 1024x676
Suriname

Suriname- analist ziet positieve koers onder president Simons

KPS treedt streng op tegen smokkel met vernietiging illegale sigaretten.
Suriname

Politie vernietigt grote partij in beslag genomen sigaretten na afronding juridische procedures

Met dit maandsalaris voel je je ook als Surinamer niet rijk in het peperdure Holland. Foto: Scheveningen, toeristische trekpleister
Lifestyle

Surinamers met €5000 inkomen niet rijk genoeg voor dure huurwoningen in Nederland

CT scan AZP
Gezondheid

Levens mogelijk in gevaar door defecte CT-scanner op SEH Academisch Ziekenhuis

Nieuwe grondwetgeving moet misbruik van staatsgrond tegengaan.
Suriname

President Simons wil ingrijpende hervorming van gronduitgiftebeleid

Nieuwe generatie arbeidsinspecteurs moet toezicht op arbeidswetgeving versterken.
Suriname

Misiekaba geeft startsein voor opleiding nieuwe arbeidsinspecteurs

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws