• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Miljonair vertelt: Dat kickbokser Jamal Ben Saddik nu als buschauffeur werkt kon worden voorkomen

P. Peterson door P. Peterson
6 december 2023 09:00 - Geüpdatet op 17 december 2023 04:49
in Entertainment, Lifestyle, Sport
ben saddik buschauffeur

De 33-jarige Marokkaans-Belgische Glory zwaargewicht kickbokser Jamal Ben Saddik heeft de aandacht getrokken nadat hij recentelijk een foto deelde op social media waarop hij te zien is als buschauffeur.

Deze opmerkelijke mogelijke carrièreswitch komt nadat hij meer dan een jaar niet heeft gevochten vanwege een dopingschorsing.

Een Surinaams-Nederlandse miljonair en zakenman, die regelmatig zijn inzichten deelt op GFC Nieuws, heeft nu onthuld dat financiële moeilijkheden wellicht de drijfveer zijn achter deze verrassende loopbaankeuze.

Volgens de welgestelde ondernemer komt het vaak voor dat mensen met aanzienlijke inkomens hun geld binnen korte tijd verkwisten.

Hij benadrukt het belang van verantwoord financieel beheer en waarschuwt niet alleen opkomende ondernemers, maar ook anderen om tijdens voorspoedige periodes verstandige financiële beslissingen te nemen.

Hij raadt aan om geld verstandig te investeren, bij voorkeur met behulp van een onafhankelijk financieel adviseur, en een financiële buffer op te bouwen.

De ervaren zakenman benadrukt het belang van nederigheid in levensstijl om moeilijke tijden gemakkelijker te doorstaan.

Hij onthult dat Ben Saddik, ondanks zijn vermoedelijke goede salaris per wedstrijd, mogelijk moeite heeft met financiële uitdagingen.

Mis dit niet:

Vliegbelasting 2027 raakt Surinamevluchten extra hard

Gio en Keyzer komen naar Wong Jowo

Onderzoek van GFC toont aan dat een deel van een vechter zijn salaris naar trainers en andere kosten gaat, waardoor er weinig overblijft als je slechts eenmaal per jaar vecht en gedurende lange tijd niet mag deelnemen aan wedstrijden.

Hoewel de schorsing van Ben Saddik nu is afgelopen, blijft het onduidelijk of zijn carrièreswitch direct verband houdt met zijn eerdere schorsing.

Bovendien is het niet volledig bevestigd of Ben Saddik daadwerkelijk in dienst is getreden bij de Belgische vervoersmaatschappij De Lijn.

De opmerkelijke wending in zijn professionele leven blijft een bron van speculatie en intrige.

Foto: sociale media

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Een reis naar Suriname wordt vanaf 1 januari 2027 duurder door de nieuwe Nederlandse vliegbelasting. Foto: KLM Boeing op Schiphol Airport
Lifestyle

Vliegbelasting 2027 raakt Surinamevluchten extra hard

Giovanni Jap Ngie (GIO) en Rozelsky Lie A Jen (Keizer).
Entertainment

Gio en Keyzer komen naar Wong Jowo

Mercy Chinwo bracht een beleefdheidsbezoek aan president Jennifer Simons en nodigde haar uit voor het gospelconcert in Suriname. Foto: CDS
Entertainment

Nigeriaanse gospelzangeres Mercy Chinwo brengt bezoek aan president Simons

klm boeing vliegtuig 777
Lifestyle

‘Vlucht van Europa naar Suriname kan weleens maar 5 uur duren’

De nieuwste technologische ontwikkelingen laten zien dat de financiële afstand tussen Suriname en Nederland steeds kleiner wordt.
Lifestyle

Geld uit Nederland naar Suriname sturen wordt steeds eenvoudiger

suriname zanderij paramaribo JAP airport luchthaven
Lifestyle

‘Nederlandse zorgverzekering vervalt in Suriname na langdurig verblijf’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws