• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Militaire Politie en andere gespecialiseerde eenheden in verhoogde staat van paraatheid

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 augustus 2024 06:15
in Suriname
mp militaire politie

Volgens betrouwbare bronnen zijn vandaag zowel de Militaire Politie als andere gespecialiseerde eenheden in verhoogde staat van paraatheid gebracht.

Dit, omdat de verschillende veiligheidsbonden voor vandaag, woensdag, een spoed algemene ledenvergadering hebben gepland.

Deze vergaderingen zullen plaatsvinden om 9.00 uur en betreffen de Surinaamse Politiebond, de Bond van Penitentiaire Ambtenaren en de Bond Personeel bij de Beveiliging- en Bijstandsdienst.

Het blijft onduidelijk of deze bonden over zullen gaan tot actie, maar de kwestie van de loononderhandelingen staat hoog op de agenda van alle drie organisaties.

De Surinaamse Politiebond zal daarnaast diverse urgente zaken bespreken, waaronder de problemen met het Staatsziekenfonds, achterstallige beschikkingen en resoluties, het uitblijven van promoties en benoemingen, evenals kwesties rond uniformen, persoonlijke uitrusting, brandstofvoorziening, vervoer, en medailles.

Bekijk ook:

Minister Monorath installeert Overlegorgaan Brandweer

21-jarige vrouw aangehouden voor brandstichting en poging tot doodslag in Nickerie

Ook de werkomstandigheden worden besproken, en er worden besluiten verwacht tijdens de algemene ledenvergadering.

De Bond van Penitentiaire Ambtenaren zal zijn vergadering houden in het C-47 gebouw. Naast de uitdagingen met het Staatsziekenfonds, staan ook problemen rond uniformen, persoonlijke uitrusting, toelages, pasjes, en het uitblijven van medailles en gratificaties op de agenda. Ook hier zijn brandstof, vervoer, en werkomstandigheden onderwerp van discussie.

De Bond Personeel bij de Beveiliging- en Bijstandsdienst heeft de loononderhandelingen als hoofdthema van hun vergadering. Daarnaast zullen ook zij de kwesties rond het Staatsziekenfonds, uniformen, persoonlijke uitrusting, en het uitblijven van medailles en gratificaties bespreken. Besluiten over deze zaken worden tijdens de vergadering verwacht.

Er wordt verwacht dat de uitkomsten van deze vergaderingen bepalend zullen zijn voor de verdere ontwikkelingen binnen de veiligheidssector.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Brandweer zet stap naar verdere professionalisering met nieuw overlegorgaan
Suriname

Minister Monorath installeert Overlegorgaan Brandweer

Illustratiefoto.
Suriname

21-jarige vrouw aangehouden voor brandstichting en poging tot doodslag in Nickerie

Regering spreekt waardering uit voor culturele bijdrage van Iwan Wijngaarde
Suriname

Iwan Wijngaarde geëerd tijdens 30-jarig jubileum van Feydrasi Fu Afrikan Srananman

Nog maar één Surinamer actief op het WK na uitschakeling van Nederland
Sport

Nog maar één Surinamer actief op het WK na uitschakeling van Nederland

Zal zich sterk maken voor Leerstoel over slavernijverleden.
Suriname

President Simons pleit voor meer onderzoek naar slavernijverleden en nationale verbondenheid

Nieuwe laagdrempelige hulplijn voor slachtoffers en getuigen.
Suriname

Politie Meerzorg introduceert WhatsApp-hulplijn voor meldingen huiselijk geweld

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws