• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Militaire Politie en andere gespecialiseerde eenheden in verhoogde staat van paraatheid

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 augustus 2024 06:15
in Suriname
mp militaire politie

Volgens betrouwbare bronnen zijn vandaag zowel de Militaire Politie als andere gespecialiseerde eenheden in verhoogde staat van paraatheid gebracht.

Dit, omdat de verschillende veiligheidsbonden voor vandaag, woensdag, een spoed algemene ledenvergadering hebben gepland.

Deze vergaderingen zullen plaatsvinden om 9.00 uur en betreffen de Surinaamse Politiebond, de Bond van Penitentiaire Ambtenaren en de Bond Personeel bij de Beveiliging- en Bijstandsdienst.

Het blijft onduidelijk of deze bonden over zullen gaan tot actie, maar de kwestie van de loononderhandelingen staat hoog op de agenda van alle drie organisaties.

De Surinaamse Politiebond zal daarnaast diverse urgente zaken bespreken, waaronder de problemen met het Staatsziekenfonds, achterstallige beschikkingen en resoluties, het uitblijven van promoties en benoemingen, evenals kwesties rond uniformen, persoonlijke uitrusting, brandstofvoorziening, vervoer, en medailles.

Ook de werkomstandigheden worden besproken, en er worden besluiten verwacht tijdens de algemene ledenvergadering.

De Bond van Penitentiaire Ambtenaren zal zijn vergadering houden in het C-47 gebouw. Naast de uitdagingen met het Staatsziekenfonds, staan ook problemen rond uniformen, persoonlijke uitrusting, toelages, pasjes, en het uitblijven van medailles en gratificaties op de agenda. Ook hier zijn brandstof, vervoer, en werkomstandigheden onderwerp van discussie.

De Bond Personeel bij de Beveiliging- en Bijstandsdienst heeft de loononderhandelingen als hoofdthema van hun vergadering. Daarnaast zullen ook zij de kwesties rond het Staatsziekenfonds, uniformen, persoonlijke uitrusting, en het uitblijven van medailles en gratificaties bespreken. Besluiten over deze zaken worden tijdens de vergadering verwacht.

Mis dit niet:

Honderden leerlingen zoeken nog een plek binnen het onderwijs

Man doodgeschoten bij gewapende beroving aan David Simonstraat

Er wordt verwacht dat de uitkomsten van deze vergaderingen bepalend zullen zijn voor de verdere ontwikkelingen binnen de veiligheidssector.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Onderwijs kampt ruim een maand na start schooljaar nog met knelpunten
Suriname

Honderden leerlingen zoeken nog een plek binnen het onderwijs

Man overlijdt na meerdere schotverwondingen bij gewapende beroving
Suriname

Man doodgeschoten bij gewapende beroving aan David Simonstraat

Geen crowdfunding voor O.S. Wonoredjo zonder schriftelijke toestemming.
Suriname

Hunswijk waarschuwt voor misbruik van leerlingenleed na incident bij O.S. Wonoredjo

RGM-medewerkers verdiepen zich in Saamaka-cultuur en dorpsgeschiedenis
Suriname

RGM-medewerkers maken kennis met geschiedenis en cultuur van Biroedoematu

Gezamenlijke aanpak voor versterking universiteit.
Suriname

President Simons zegt regeringssteun toe voor versterking AdeKUS

Rook van Ornamibo veroorzaakt gezondheidsklachten bij buurtbewoners en leerlingen
Suriname

Brand op vuilstortplaats Ornamibo grotendeels onder controle, maar veiligheidsrisico blijft bestaan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws