• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mercedes-Benz waarschuwt voor mogelijk brandgevaar in bijna 1 miljoen auto’s

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 januari 2022 12:00
in Lifestyle
auto mercedes rijk

GFC NIEUWSREDACTIE- Mercedes waarschuwt 800.000 klanten in een brief voor brandgevaar door een lekke koelvloeistofpomp.

Toch gaat het bedrijf niet over tot een terugroepactie, omdat Mercedes de onderdelen niet in huis heeft om het mankement te repareren.

Volgens diverse bronnen gaat het om de dieselversies van de Mercedes GLC, GLE, GLS, CLS, C-,E-, én S-Klasse en ook om de terreinwagen G-Klasse.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vader ontdekt bij thuiskomst levenloze lijkjes van zijn kinderen – ‘Het is huiveringwekkend’, zegt politie

Deze auto’s met de motorversies OM 654 of 656 zouden van januari 2017 tot en met oktober 2021 zijn geproduceerd.

Vertegenwoordigers van de Duitse automaker verklaarden dat een massale terugroepactie zal worden uitgevoerd zodra onderdelen beschikbaar zijn.

Eigenaren hebben het advies gekregen om op een ‘bijzonder voorzichtige manier’ met hun auto te rijden, waarbij het gebruik waar mogelijk wordt beperkt.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Sociale media
Lifestyle

KIVC waarschuwt Surinaamse ouders voor gevaarlijke online trend

UAP
Lifestyle

Ook in Suriname groeit overtuiging dat buitenaards leven bestaat

vrouw dame amsterdam nederland toerisme
Lifestyle

Verhuizen naar Nederland maakt Surinamers niet automatisch intelligenter

Taxi
Lifestyle

Taxichauffeurs in Suriname brengen levens passagiers nodeloos in gevaar

paspoort reizen
Lifestyle

Surinamers in Griekenland uiten zorgen over paspoortproblematiek en communicatie

zanderij airport luchthaven
Lifestyle

Surinamer: dankzij Nederland ben ik slim en ontwikkeld

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws