• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Melvin Bouva over NDP-strategie: “Alles op z’n tijd”

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 juli 2024 06:04
in Suriname
bouva

De Nationale Democratische Partij (NDP) heeft onlangs Jenny Geerlings-Simons aangesteld als de nieuwe voorzitter van de partij.

Melvin Bouva, een prominent lid van de NDP, heeft enkele veel gestelde vragen van volgers beantwoord en meer inzicht gegeven in de huidige keuzes van de partij.

Een vraag die regelmatig opduikt, is waarom Bouva niet deelnam aan het hoofdbestuur van de partij tijdens de verkiezingen.

“As I always say… alles op z’n tijd,” reageert Bouva. Hij benadrukt dat zijn afwezigheid in het hoofdbestuur een bewuste keuze is en dat er in de toekomst mogelijk veranderingen zullen komen.

Bouva legt uit dat de NDP ervoor heeft gekozen om in consensus zoveel mogelijk dezelfde bestuursleden voor te dragen als de vorige keer.

“Dit was een strategische beslissing om de noodzakelijke technische verkiezing van de voorzitter en het bestuur zo goed en snel mogelijk te laten verlopen,” aldus Bouva.

Hij merkt op dat bij de volgende bestuursverkiezingen waarschijnlijk nieuwe gezichten en een actievere bijdrage te zien zullen zijn.

Op dit moment ligt de focus van de NDP op de voorbereidingen voor de aankomende verkiezingen van 25 mei 2025.
“Voor nu is de belangrijkste opdracht ons klaar te maken voor het beste resultaat bij de verkiezingen van 2025. Wij gaan ervoor!” aldus Bouva vastberaden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

regen wateroverlast overstroming
Lifestyle

Japanse auto’s kunnen vaak probleemloos door ondergelopen straten rijden

arrest handboeien verdachte politie
Suriname

Verdachte aangehouden voor oplichting van SRD 106.540 aan brandstof

procureur generaal paragsingh
Suriname

DNA-leden VHP uiten kritiek op omgang met positie Procureur-Generaal

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437656
Suriname

Lions Clubs doneren US$ 68.000 aan jeugddetentiecentrum

Dollars koffer geld
Suriname

Surinamers willen deel Staatsolie-miljoenen zien gaan naar pompgemalen en waterbescherming

President Simons
Suriname

Staatsolie draagt recordbedrag van USD 400 miljoen af aan Surinaamse staat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws