• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Medewerkers bedrijf in Paramaribo geschokt nu blijkt dat collega loog over dood van haar moeder

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 november 2024 22:00
in Lifestyle, Suriname
verbaasd schrik geschrokken bang angst schock 6 telefoon

De directeur van een druk bezocht bedrijf in Paramaribo, Suriname, heeft een ongebruikelijke kwestie op zijn bord gekregen.

Een van zijn medewerkers vertelde maanden geleden onder tranen dat haar moeder was overleden. Ze nam zelfs vaker vrij om naar eigen zeggen rituelen uit te voeren die bij het verlies van een ouder horen.

Deze week blijkt echter dat de moeder van de vrouw nog springlevend is.

De onthulling kwam aan het licht via een collega die de moeder naar eigen zeggen onlangs levend en wel zag op de Indo Fair.

In een appje aan anderen schreef de collega: “Ze vertelde ons huilend dat haar moeder overleden is, is niet waar hoor. Haar moeder leeft nog. Ik heb haar moeder gezien bij Indo Fair en de buurman heeft me ook gezegd dat ze nog leeft.

Ze was ziek, maar ze leeft nog. Boi, ik zelf ben geschrokken.

Wou het niet geloven en toen ben ik een tante gaan vragen die de familie heel goed kent. Die heeft haar broer opgebeld om te vragen of het werkelijk waar is, want hij woont aan de overkant van die moeder. Ze leeft!”

De directeur zit nu met een lastig dilemma. Hij overweegt de vrouw te ontslaan omdat er een vertrouwensbreuk is ontstaan.

“Hoe kun je iemand in je team houden als je niet meer zeker weet of je op diegene kunt vertrouwen? Als je in staat bent om een ieder aan het werk maanden lang voor de gek te houden en zelfs vaak te huilen vanwege het overlijden terwijl dat niet zo is, is wel heel erg”, aldus een anonieme bron binnen het bedrijf tegenover GFC Nieuws.

Tegelijk worstelt hij met de vraag of ontslag in deze situatie te ver gaat en dat er eigenlijk psychische hulp geboden moet worden.

De kwestie heeft intern tot veel ophef geleid en roept vragen op over de grenzen van vertrouwen op de werkvloer. De directeur zou naar verluidt een voorkeur hebben voor het bieden van psychiatrische therapie.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

kapitein gilmo
Suriname

Kapitein Cullimore neemt leiding Nationaal Leger in Nickerie over

vaste cie buza jones edwards
Suriname

Surinaamse diplomaten veilig in Venezuela, meldt minister Bouva

school suriname paramaribo
Lifestyle

Idee van psychologische test voor lerarenopleiding zet aan tot discussie

Politie KPS Nickerie
Suriname

Negen Cubanen zonder verblijfsstatus aangetroffen in appartement in Nickerie

BOG gaat inspecties uitvoeren bij bakkerijen en scholen om hygiëne en voedselveiligheid binnen het schoolvoedingsproject te waarborgen.
Suriname

BOG gaat streng toezien op hygiëne binnen schoolvoedingsproject

perceel grond
Suriname

Inwoners gedupeerd door stopzetting grondconversie, zegt Pinas

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws