• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Medewerkster Albert Heijn doodgestoken in centrum Den Haag (UPDATE)

P. Peterson door P. Peterson
20 juni 2023 08:00
in Nieuws
albert heijn turfmarkt

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie heeft bevestigd dat er vroeg deze morgen, omstreeks 07.00 uur, een fatale steekpartij plaatsvond in een Albert Heijn supermarkt aan de Turfmarkt (foto), gelegen in het hart van Den Haag. Een individu werd aangehouden kort na het incident. UPDATE ONDERAAN

De exacte details en omstandigheden van het voorval, evenals de identiteiten van de betrokkenen, zijn nog niet publiek gemaakt. Lokale media, Omroep West, rapporteren echter dat de persoon die het leven liet, een medewerker van de supermarkt was.

Er is ook melding gemaakt van een gewonde politieagent, maar dit is niet bevestigd door de autoriteiten.

Om de plaats delict te beveiligen, is de straat afgezet en zijn zwarte schermen geplaatst. Bepaalde delen van de winkel zijn ook met linten geïsoleerd.

Verschillende hulpdiensten, waaronder een aantal ambulances, zijn op de locatie. Een traumahelikopter werd ook opgeroepen, maar is inmiddels teruggekeerd.

Update:
Een 56-jarige man, die tijdens de aanval rechtstreeks naar het uiteindelijke vrouwelijke slachtoffer toeliep, is gearresteerd.

Collega’s van het slachtoffer, die getuige waren van de aanval, ontvangen ondersteuning.

De motivatie achter de aanval blijft onbekend. Medewerkers zijn opgevangen bij de naburige Universiteit Leiden.

Foto: Google Maps.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

skalians marowijnerivier goudwinning
Suriname

Minister NH waarschuwt goudzoekers: illegale winning langs rivieren stopt

boeren rijstboeren
Suriname

Rijstboeren in Nickerie in overleg over dringende sectorvraagstukken

miss india kandidaten
Suriname

Miss India Suriname-kandidaten werken aan impactvolle sociale projecten

geld portemonnee leeg
Suriname

‘Hongerloon’ van SRD 52,47 per uur laait opnieuw op, binnenkort nieuw minimumuurloon

perceel suriname
Suriname

OW waarschuwt: geen onderhoud kan leiden tot onteigening gevaarlijke en verlaten percelen

dorpen binnenland
Suriname

Dorpen langs de Cotticarivier vragen om ontsluiting en betere voorzieningen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws