• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Maximumpompprijzen juli tussen SRD 15 en SRD 19,50

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 juli 2021 01:00
in Nieuws
pompstation 2

GFC NIEUWSREDACTIE- De regering introduceert per 3 juli een nieuw systeem voor pompprijzen.

De maximumpompprijzen zijn ingaande zaterdag 3 juli 0:00u voor alle oliemaatschappijen als volgt:

Diesel: SRD 15 per liter
Gasoline zonder additieven: SRD 15 per liter
Gasoline met additieven: SRD 19,15 per liter

Er worden voortaan maximumprijzen vastgesteld voor een periode van een maand. De maximumprijzen zijn voor alle oliebedrijven identiek. Echter, elke pomphouders is vrij om onder de maximumprijs te verkopen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Boze vrouw gooit hete olie over 55-jarige schoonmoeder na ruzie over bijstandsuitkering

De maximumprijs voor de komende maand hangt af van de gemiddelde internationale olieprijs van de voorafgaande maand. Fluctuaties in de internationale prijs werken hierdoor geleidelijk door in de maximumpompprijs.

De internationale prijs bevindt zich thans op het hoogste niveau van de afgelopen vier jaar. Het is de verwachting dat deze de komende maanden door zal blijven stijgen.

Voor de prijsvaststelling wordt de gemiddelde vrije wisselkoers van de afgelopen maand gebruikt. Opgemerkt wordt dat de koers sinds het loslaten een zeer stabiele trend vertoont.

Samen met de nieuwe maximumprijzen wordt ook een nieuw subsidiesysteem geïntroduceerd in de vorm van een subsidiekorting. Deze bedraagt initieel SRD 3.50 per liter. De subsidie geldt niet voor gasoline met additieven.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

veiligheid slot alarm
Suriname

Wel geld voor luxe etentjes maar niet om eigen woning tegen inbraak te beschermen

80-jarige vrouw alles kwijt na woningbrand in Phedra
Suriname

Bejaarde vrouw (80) verliest woning bij brand in Phedra

Overhandiging van nieuwe echo-apparatuur aan ’s Lands Hospitaal en de RGD door Stichting GreatfulGiving.
Gezondheid

Nieuwe echo-apparatuur voor ’s Lands Hospitaal en RGD dankzij jongereninitiatief

President Jennifer Simons in overleg met het bestuur van het Kinderombudsinstituut Suriname over de toekomst van het bureau.
Suriname

President vraagt concreet plan om Kinderombudsinstituut echt operationeel te maken

geld euro
Lifestyle

Nieuwe belastingregels treffen Nederlanders met vastgoed in Suriname

chan santokhi verkiezingen stemmen vhp
Suriname

VHP waarschuwt voor misleidende berichten op sociale media

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws