• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Maximale consumentenprijs kg aardappel SRD 56,80 en uien SRD 71,20

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 augustus 2023 07:13 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:10
in Nieuws
aardappelen en uien

GFC NIEUWSREDACTIE- Consumenten in Suriname zullen voor een kilo aardappelen niet meer dan SRD 56,80 moeten betalen.

De maximale consumentenprijs voor uien is SRD 71,20 volgens de publicatielijst van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ).

Het ministerie meldt dat winkeliers deze basis- en strategische goederen niet voor een hoger bedrag dan is vastgesteld, mogen verkopen.

Net als alle andere basisgoederen die op de publicatielijst basis- en strategische goederen staan, geldt er voor aardappelen en uien een maximale consumentenprijs.

Het is het ministerie opgevallen dat er op sociale media foto’s circuleren, waarbij aardappelen en uien voor SRD 100,- en SRD 80-, worden verkocht.

Het ministerie doet een beroep op de samenleving om de namen van de winkels die aardappel en uien boven de aangegeven prijzen verkopen, door te geven aan de Economische Controle Dienst (ECD).

De meldingen kunnen gedaan worden bij de afdeling Consumentenzaken van het ministerie via het verkort nummer 1940 of via WhatApp +59878530915.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

President Simons roept op tot nieuwe fase van ontwikkeling met roadmap
Suriname

Adhin: De volgende vijftig jaar mogen niet lijken op de vorige vijftig

bronto somohardjo
Suriname

Bronto Somohardjo: “De volgende vijftig jaar worden geschreven door een generatie die durft”

[Aggregator] Downloaded image for imported item #421515
Suriname

President Simons roept op tot nieuwe fase van ontwikkeling met roadmap

vsb
Suriname

VSB: De tijd van praten is voorbij, Suriname moet nu bouwen aan de volgende 50 jaar

suriname en amerika
Lifestyle

Surinamers met overgewicht kunnen Amerikaans visum afgewezen zien worden

fernald en de premier van guyana
Suriname

Ivan Fernald op weg naar ambassadeurspost in Guyana

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws